bugün

görsel

Koronavirüs nedeniyle herkes gibi evde olan Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden biri. Son paylaştığı videoda da karantina sürecine değinen ünlü şarkıcı ilginç bir öneri de bulundu.

Karaibrahimgil, bu sürecin karantina olarak adlandırılması yerine koza denmesini istedi.

Şarkıcı, takipçileri için çektiği videoda şöyle dedi:

“Hepimiz gibi ben de bu süreçte evdeyim ve bu zamanı bir koza zamanı olarak düşünmemiz gerektiğine inanıyorum. Okuduklarımızla, dinlediklerimizle ve farkına vardıklarımızla kanatlanmış olarak çıkacağız kozalarımızdan. Hem kendimizin hem birbirimizin hem de dünyamızın kıymetini bilerek…”

https://www.google.com/am...ntina-yerine-koza-diyelim
Kuşkusuz doğru. kimi kelebek gibi çıkacak kozasından kimi ipekböceği gibi haşlanacak. Tarih değişecek. Ancak Nil Karaibrahimgil, şarkıları hep birbirine benzeyen bir şarkı yazarı olarak kalacak.
Bir ibrahimgil 5 dakikada şarkı sözlerini hazırlayıp beste yapabilir. Bunu canlı canlı gördüm bir programda. Sezenin mantığı var sanırım.
Cok beğendiğim, takdir ettiğim bir kişilik olmasına ragmen sinirimi bozmuş haberdir. Bu kadar stres altindayken bu kadar iyimserlik sinirime dokunuyor açıkçası.
Çok objektif davranamamakla birlikte olumlama timsali herkese saldırasım var.
inatla sevimli olmaya gerek yok, Karantina demek ciddiyet ve disiplin barındırır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar