bugün

seinfeld de Wayne Knight tarafından canlandırılan şişko, yaptığı hareketler ile jerry seinfeld 'i delirten postacı karakter. cosmo kramerin kankası.
kramer ile bir bolumde degis tokus yapmıslar ve kramer 'ı bozuk dedektor vererek kandırmıstır. ayrıca yine bir bolumde kramer 'a bir daha bahse girmeme konusunda yardımcı olmus fakat basarıya ulasamamıstır. ispiyoncudur ve elaine'e asıktır.
dizinin tşörtleri arasında en çok talep göreni "hello newman" baskılı olanıdır. birbirlerinden nefret eden newman ve jerry seinfeldin soğuk ve bir o kadar da yarıcı etkiye sahip selamlaşmasından gelir;

- * hello jerry!
- * hellooo newman! *
bır zamanlar tunalıda sımdı kı d&r nın orada olan,benettonun bır yan markası oldugu söylenen,gayet kalıtelı urunler satan pahalı fakattutulmayıp kapanan gıyım magazası
(bkz: wayne knight)
bir dizi veya filmde o kadar az görünüp böylesine çok etki yapabilen nadir karakterlerden biridir.
(#7663253) entrysiyle Döngülerini bildiğini anladığım kim ki bu? dediğim kendimle eşleştirdiğim yazar.
kendisi birazdan uçurulacak olan yazardır.

edit: tamam problem yok. ukte dolduruyormuş.
yaşının otuz üzeri olduğunu düşündüğüm yazar.
#7865189 ateistleri seve seve müslüman etmeyi düşünen yazar. *
entry'lerini sıklıkla takip ettiğim fikirlerin çoğu zaman uyuşmasada yazdıklarına saygı duyduğum olumlu bir kişilik olduğunu düşündüğüm yazar arkadaş...
(#7906340)
üzerinden koca 311040000 salise geçmiş yazardır kendisi.
ermenistanın tarihi olduğunu iddia eden yazardır. açıklama bekliyoruz efendim...
tarih kelimesinin anlamını öğrenmesi gereken yazardır.
dilerse türk tarih kurumuna gidip bakabilir.
peşine ermenistana uğrayıp, iki kitaplık doldurmayacak bir odaya girip kendi kendini yumruklayacağından emin olduğum yazardır aynı zamanda.
(#7926053) açıksözlü yazar...
kendisi ile politik ve tarihi bir tartışma içine girdiğim fakat son girdiğim entryi cevaplayamayan ve görmezden gelerek, moderatöre sığınan yazar. kendisinden hala cevap beklemekteyim. merak etmesin sandığı kadar bağnaz ve şovenist bir insan değilim. sadece tarihimi ve ülkemi seviyorum, ülkeme yapılan haksızlıklara tepkisiz kalmayı sevmiyorum o kadar.
yarattığını severim yaradandan ötürü. türkün düşmanı yoktur. türkün düşmanlık edene hakkınca cevabı vardır. okadar. kendisine saygılar.
saçlarına hayran kaldığımının yazarıdır. (bkz: ay çok şeker bu ya)
göte bu kadar takık olması insanın hatrına "acaba küçükken inşaata topu mu kaçtı?" sorusunu getiriyor.

şaka lan şaka. *
canim yazardir. *
kulagima kupe takan yazar.
her ne kadar umursamıyormuş gibi gözükmeye çalışsa da, anladığım kadarıyla gelen oyları fazlasıyla ciddiye alan yazar.
niye çaylak edildiğini anlayamadığım, haksızlığa uğramış yazar kişisi.

edit:yazarlığını geri almış, adalet yerini bulmuştur *
karizma abidesi, okyanus rengi gözlü, kır düğünlerinin vazgeçilmezi, sevgi pıtırcığı veeeee muhabbet adamı.
(bkz: hello newman)
http://www.youtube.com/watch?v=98dai6CC5BA&feature=related
görsel
(bkz: ben sana troll olamazsın demedim)