bugün

çok sadık, muhabbeti güzel iyi bir yazar. dante hayranı'dır kendisi.
On birinci nesil yazar. Aydınlatması, aydınlanması dileği ile. Hoşgelmiştir.
önyargılarından kurtulması gereken yeni nesil yazardır. iyi hoştur ama keşke ölse.
bir sabah çok değişik bir şey oldu.bana birisi neverdantecry diyerek sesleniyordu, bunu defalarca tekrarladı ve devam etti. ben ise benim adım bu değil diyerek tekrarlıyordum, seslenen kişi karşıma çıkmıştı. onu görünce gözlerime inanamadım. kendimi tokatlıyordum ama uyanamıyordum. karşımdaki yıllardır hayranı olduğum anime ve oyun karakteriydi. birden my name is dante dedi ve sonrasında bir daha benim adımı kullanma bu söylediğim neverdantecry kullanıcı adı veya nickname sana ait istediğin gibi kullanabilirsin dedikten sonra haahhaaa diyerek güldü ve adios kid diyerek ortadan kayboldu. ardından mutlulukla uyandım ve yıllardır yazar olmak istediğim, sözlüğe üye oldum. dantenin benimle türkçe konuşmuş olmasına şaşıp kalmamla beraber şuan bunları dantenin bana layık gördüğü neverdantecry nicki ile yazmaktan gurur duyuyorum. dante her zaman neverdantecry'ın dostu olarak kalacaktır.
eğer eski zamanlara ışınlanırsa, şimdiki zamana dönmenin çözümünü birlikte arayacağımız yazar.
(#23583038)

Küçükken topu inşaata kaçan yazar.*
sanırım rap dinleyen yazar. güzel güzel.
yeni fikirlerle tekrar sözlüğe geri dönen ve radyoya geri dönecek kişidir. kimseyi siklemeyen ve kendi dalgasına bakan olgunlaşmış fikir tecrübe sahibi olmuş yazarımızdır.
klavyesi ben gibi bozulmuş olabilir yazari.
11. nesil yazar

sözlüğün çöplüğe döndüğü şu saatlerde girdiği entryler ve açtığı başlıklarla yüzümü güldüren yazar.

yaz ulan format senin köpeğin olsun. *
11.nesil yazar. hoşgeldi.
anlamaya çalışılması gereken yazardır.

http://www.dailymotion.co...calis-guzellik_shortfilms
çaylaklıktan çıkmış ve tekrar yazar olarak geri dönen yazarımızdır. iyi seyirlerdir. bütün yetkililere teşekkürler borçludur.
bu aralar kıskacımda olan yazar.

türban meselesini anlatan abi gibi çok güzel şeyler söylüyor fakat sadece zeki insanlar anlasın diye biraz karmaşık bir şekilde anlatma yoluna gidiyor. *

çok iyi de oldu çok da güzel oldu kardeş. ben anlıyorum seni.
benimle güzel bir şarkı paylaşan bir yazar.

2pac deyip mozart göndermiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=XaSVkb_XLt4
Şiir konusunda yetenekli yazar.
artık gözü hiç bir şeyi görmeyen. körlüğe yaklaştıkça yaklaşan yazarımsıdır. yazarımsı çünkü, tam olarak hiç bir zaman yazar olamamıştır. gazete de köşe yazarı olsa belki yeri daha çok iyi olurdu. ama o bile kötü gelirdi çünkü insanlar onu tanırdı. buralarda kimliksiz dolaşmak en iyisidir. birçok insan seni tanıyorsa ve seviyorsa biliniz ki aslında birçok insanın çoğu sizi aldatışa getiriyordur. ne nasihatta ne de tiyolarda artık gözü ve sözü yoktur. kendi dalgasına bakmaya yeltenmektedir. kafasına estikçe yazacak ve şenlendirecektir. fakat elinden geleni yaptığını ve sözlük için ne yaptıysa iyi olanı yaptığına inanmaktadır. ego denilen şey artık insanların her insanın diline yapışmış bir sakız gibi olmuştur. fakat kimse ne anlamını ne de her insanda fazlasıyla olduğunu bilmiyordur. benim de egom var ve bana yazılan her söze içten içe haykırışım var. ne iyi ne kötü. hepsine bir scream.
Filozof yazar şeysi.
inşallah bu da kızdır.
süper insan kendisi.
galiba uyuşturucu kullanıyo kafası güzel yada beşiktaşın 8 tane yemesinden sonra aynı travma tekrar ediyor.
dostum, yaptığım üç beş kelime, birkaç yılın eseri değil. bir kaç ömrün bedeli.
seviyorum lan bu adamı.

çok değişik bir kafa yaşıyor bu adam, arıza gibi ama değil de gibi.

yani düşünceleri güzel ama ifade etme biçimi kasıtlı olarak kötü.

bir gece radyoda yayına girmiş, oturdum dinledim. adam açtı mikrofonu kendi kendine dj'lik yaptı sabaha kadar.

akıl alır gibi değil!