bugün

'Yangın var' filminde güzelliğiyle baş döndüren oyuncu. Ayrıca oyunculuğu da gayet başarılıydı.
güzel kadın.

sadece beden güzelliği olarak değil tabi her şeyiyle güzel. al beni Nesrin, beni al.
bir süre beraber çalıştığım oyuncu.
güzel Yürekli insan.
abooov dur. o neyle bişeydir lan!
Hayran olmamak için tek bir neden söyleyin.
Saf ayagina yatan kaltak.
Legends dizisinde rol alacağı açıklanmıştır.
arapçada "g" harfi yoktur. farsçada üstü noktalı kef, mısır arapçasında da üstü üç noktalı vav ile kullanılsa da fasih arapçada g harfi yoktur. g harfi yerine c harfi kullanılır. mesela cebrail aslında gabrail-gabriel dir. arapçanın sesli harf de içermemesi ve türkçedeki bazı seslerin olmamasından dolayı, bugün kullandığımız sözcüker arasında böyle imla hatası sonucu olanlar vardır.

bu c-g değişmesi mantığıyla kendisinin soy adı çok değişik anlamlar ihtiva ediyor.
--spoiler--
"Erkekler bana çıplak fotoğraflarını yolluyor"
--spoiler--

görsel

http://www.cnnturk.com/ma...m&utm_campaign=buffer
kendisine çıplak fotoğraf gönderen erkeklerin sergisini açacak olan oyuncu. dahiyane fikir, şimdi sevdim seni kadın.

görsel
iranlı doktor bir arkadaşımın akrabası olan insancık. koyu renk saçları, yüz yapısı ve kalın kaşlarıyla tipik bir iran kadınıdır.
gezi olaylarında polis karşıtı, amerika daki olaylarda çıplak bacağını amerikan polisine dayayarak destek pozu vermiş biri. haberde okuduğum için öğrendim ismini. baktım epey de tanım gi,rilmiş hakkında. bu yaptığının adı bende saklı kalsın.

http://www.ensonhaber.com...re-destek-2016-07-11.html

https://twitter.com/anlyn...status/752624999786250245
görsel

türk polisiyle çatışıp ırkçı amerikan polisine bacak açan kişi.
bu kadın ile gonca vuslateri'ni birbirine çok benzetiyorum. ikisi de atanamamış celebrity.
sosyal medyadaki abazanlar sayesinde elde edikleri konumu doğal olarak seksapiliteleri üzerinden pazarlamaya devam ediyorlar.
çünkü sex sells. bu kişilerin en büyük karakter özelliklerinden biri ise lümpenlikleri yüzünden bir yer edinememiş olmaları.
sonradan görmenin en güzel örneği. ilk başlarda hanım bir bayan sanırdım oynadığı roller itibariyle lakin rollerin gerçeği yansıtmadığını bir kez daha görmüş olduk bu örnekte.
amerika daki olaylarda çıplak bacağını amerikan polisine dayayarak destek pozu vermesinin türk basınına yansımasından sonra hesabını kapatmış şahıs.

yazık lan..
görsel
görsel
bir azeri kadının ne kadar seksi olabileceğinin canlı kanıtıdır.
Gezide en önden giden,
Amerika'da ırkçı polislere destek veren Nesrin Cavadzade, bugün TRT'de Kahraman Kadınlarda Ayşe Hatunu oynuyor.

Ayıptır,
Günahtır.

Ayşe analarımıza saygısızlıktır.
görsel
bir ben mi funda eryiğitle ikisini benzetiyorum.
dudağının altındaki ben olmasa bu kadar çekici olmayabilirdi kendisi.
Nedense ne güzel ne de sempatik geliyor. itici hatta.
hiç hoşlanmam kadınlığını ön plana çıkaran bu şekilde gündem yapan kadınlardan ama kendini seksi sanan falan denilmiş hakkını yememek gerek kadın seksi.
çok bozdu;

görsel
Kayıtlara geçsin: 02.11.2017 saat 06:00 sularında kendisi ile bir kaç güzel saat geçirdik. Gerçi bir kaç saat bir kaç saniye içinde bitti ama olacak o kadar, ne de olsa rüya.