bugün

solgarın urunlerinden biri olan bu hap içinde barındırdıgı Ginkgo Biloba ve beyindeki yakıtın yanmasında kilit rol oynayan amino asitlerin bileşimleri ile konsantrasyon zorlugu ceken insanlarda ve ozellikle birşeye yogunlasması gereken insanlarda kendisinin bile farkedecegi hızlarda fark yaratır.

ginkgo biloba'nın asıl ozelligi beyindeki kılcal damar miktarını arttırmaktır ve son arastırmalar gostermiştir ki yeni bir sey ogrenilmesi ile kılcal damar miktarı dogru orantılıdır. bu hapın cok daha yuksek dozları alzheimer hastalarında etkili sonuclar vermektedir.
gozlenmiş etkisi ise, olabilecek minimum sure uyku ile yapılabilecek maksimum işin daha fazlasını yaparak sanki bişey yapmamıs gibi yorgun olmamanızdır ve kesinlikle bu hap ne doping ne de yan etkisi olan bir urundur, tamamen dogaldır.
öss zamanında kullandığım hapmış; haberim yok..
güzeldir. referansı da iyidir. *
(bkz: zihin açıcı)
kaliteli ama fiyatına göre pahalı ürün; o kadar paraya 30 kapsül az.

Bi de bunu içince daha zeki olmayı beklemeyin; sadece beyin fonksiyonlarınızı daha derli toplu hale sokup kolay odaklanmanızı sağlar.
Kullandım bir faydasını görmedim aşırı fazla bir rahatsızlığınız varsa belki işe yarar ama bende hiç etkisi olmadı. Her gün 2 sert kahve içerek çalışıyorum çok daha memnunum. Boşuna umutlanmayın diye yazıyorum.
Aldım ama daha denemedim bakalım buraya editleyecegim...