bugün

Gerçeklik payı olan bir ptc sitesidir.kendim şuanda 190 dolar kazandım.Oturduğunuz yerden para kazanmayı seven insanlar için bir sitedir.
piyasanin, abartisiz en saglam sitesidir.
lâkin ref almanin/kiralamanin bile pek zorlastigi, ancak yuksek para yatirirsaniz yuksek kazanabileceginiz ptc.

bux.to'ymu$, awsurveys'mi$ takilin siz orda hâlâ.*
ptc aleminin en güvenilir sitesi.Binlerce üyesi vardır.Yalnız sitede bir durgunluk var,tıklar düşmeye başladı.En büyük rakibi onbux onu geçmeye başladı.Yakın zamanda durumu kurtarabileceğini umuyorum.
aleminde tek değildir. Bunun gibi binlercesi mevcut.

birkaç ptc sitesi:

(bkz: easycash2011)
(bkz: bigeurobux)
ağır adımlarla kazandıran bir sitedir.kısacası bir PTC sitesi.
kazanmak icin cok kasmak gereken sitedir. Ben 40 cent kazandim. Bozdurucam Dovizin yukselmesini bekliyorum.
diğer ptc siteleri gibi yalan dolan ümitler vermeyen kaliteli bir sisteme sahip olan sitedir.adamlar gerçekten ödüyorlar zamanınız varsa uğraşın.
teşekkürler makina.
Fake hesap açayım demeyin. Her iki hesabınızı da kaybedebilirsiniz.
tıklayarak para kazanma sitelerinin benim bildiğim kadarıyla en iyisi. gerçekten de ödeme yapıyorlar, aylık 2500 dolar bile kazanan var bu sitede. benim yeğenim de şimdiye dek birkaç yüz dolar kazanmış durumda. yalnız bir hayli sabırlı olmanız ve doğru kararlar vermeniz gerekiyor. başlardaki kazançların çok düşük olması motivasyonu azaltmamalı ve hem reklamlara mümkün olduğunca tıklanmaya devam edilmeli(çıkan reklamın ardından 5 saniye kadar beklemeniz gerekiyor), hem de sitedeki minijobslar başarıyla tamamlanmalı(ingilizceniz orta düzeyde ise bile biraz mantık yürüterek bu minijobsları halledebilirsiniz). bu arada adprize diye bir nevi sitenin lotosu olan şeyler var ama şimdiye dek bunlardan bir şey kazanamadım.

tabii ki de esas parayı kendi tıklamalarınızla değil, başkalarının tıklamalarıyla kazanacaksınız. 2-2.5 dolar gibi bir para biriktirdiğinizde artık ref kiralama aşamasına geldiniz demektir. kiraladığınız reflerin tıklamalarından belli bir miktar komisyon alıyorsunuz(hepsi sitede güzelce açıklanmış). yalnız bu reflerin günlük tıklama sayılarının takip edilmesi gerekiyor. aktif olmayan refler varsa bunları başka reflerle değiştirmeniz sizin için daha mantıklı olacaktır elbette. ikinci önemli aşama ise golden(altın) üyelik aşaması. bu üyeliği aldığınızda çok daha fazla ref kiralayabiliyorsunuz ve reflerden gelecek getiriler de haliyle çok daha fazla olacaktır. bundan sonrası tamamen size kalmış. aslında sizin bundan sonra günde en fazla bir saat yatırmanız bile size golden üyelik maliyetinden çok daha fazla bir getiri sunacaktır.

başta da dediğim gibi çoğu scam olan "paid to click" sitelerinden farklı olarak bu site gerçekten de güzel para ödüyor, yalnız sabırlı olmanız ve uzun vadeli düşünüp ona göre bir plan oluşturmanız gerekiyor.
sadece minijobsla ne kadar kazanılır merak edilen site.ingilizcem orta derece.günde 5 saat ayırabilirim.ne iş olsa yaparım abi.konuyu kavrama taktik geliştirmede de iyiyimdir.eğer iyi bi getirisi varsa bütün yaz ilgilenmeyi düşünüyorum.yardım edenlere ref olabilirim.
Sabırlı davrananların iyi para kazanacağı bir site. güzel bir ref sistemi sağlayanlar ayda 50 dolar bile alabilir. Paypal şart.
Onlarca centi aylarca emek sonunda toplayabildiğin harika ptc sitesi.

Yok şu kadar dolar kazandım diyen insanlarada inanmayın, kolay yoldan kimse kimseye para vermez, zaten bu sitelerde kazanabilecegin en zor parayı kazanıyorsun.
anlayan birisinden minijob olayını açıklamasını rica ettiğim para kazanma sitesi.