bugün

Bunu bir arkadaşımla konuştum. Dışarıya verdiğim görüntü; " soğuk, ağırbaşlı ve zor"muş. Bu yüzden benimle görüşmeye çekiniyorlarmış, " sadece ciddi niyetli birileri seninle görüşür" dedi.

Arkadaşım sosyolog bu arada. Üfüren biri değil, gerçekten toplumu ve çevreyi iyi analiz eden biridir.

Sadece niyeti ciddi olanlar *
hepsinin aklı havalarda,bana akıl olarakta büyümüş bir milf lazım sanırım.
Kim bilir?
çevremden çok fazla duyduğum o soru.. bizi beğenmezler emmioğlu diyerek geçiştiriyorum.
Yalnız değilim ama yalnızken daha üretken oluyorum ve konsantrem artıyor. Bu yüzden arada kendimi yalnız bırakıyorum.
Ben yanlız değilim yaw.

Neden her yerde bunu görüyorum acaba çok mu yanlızlık çektiniz son yıllarda.
biraz kalıtsal olmuş sanırım,ölene kadar bu durumun değişeceğini düşünmüyorum.
Dört yanımda ihanet...
başta ben istemedim sonrasında başka bir yola inancım kalmadı.
Doğru insandır bunun cevabı bence.. istediğim an yalnızlığım gidiyor o sorun değil. Asıl ruhen kalben zihnen yalnızlık..
Gerek yok.
ne insanları çekebiliyorum, ne de çekilecek bir adam olduğumu düşünüyorum. tam olarak bu.
istesem de yalnız kalamıyorum.

Daima bir müdahale mutlaka olur hayatıma. Konuşmak zorunda olmamayı o kadar seviyorum ki anlatamam. Bazen sonsuza dek şarkı yazıp şarkı söylesem keşke diyorum. Ama mümkün değil tabi.

Ne kadın konusunda şanssız oldum, ne de arkadaş çevresi konusunda. Buna şans dedikleri için şans diye niteliyorum. Yoksa buna şans demezdim. Derdim şımarıklık değil yanlış anlaşılmasın. Sıkkın, sinir bozucu biriyim aslında. Ama yine de o lanet telefon çalıyor “çeyreklik müsait misin.” Gülümseyip tabi ki diyorum.

Uyum sağlıyorum çevreme ama orda olmak istemiyorum.
Ölmeden yerimi bulmak istiyorum.
En çok bunu istiyorum.
tipsiz, iflah olmaz bir fakir, eğitimsiz ve cahil bir alkolik olduğum için.
kafama göre kız yok yaa.
Henüz yanıma gelmedi. Yalnızlığım onu beklemekle, sadık olmakla ve büyük bir özlemle geçiyor.
Neden olmayayım?
Hayatımı paylaşacağım uygun birini bulamadım. Ya ergen çıkıyorlar ya da sorumluluk duyguları olmayan kişiler oluyor.
Yalnızlığımı aldatamam.
Değilim ama olmak isterdim.
Kafamın içinde bir yerde, aslında yalnızım.
Antik çağlardan kalma oyuk bir kaya içinden denizi seyrediyorum.
Rakı keşfedilmiş,
Bende var,
Daha ötesi kavun da var.
Fonda bir şarkı çalıyor ama enstrümental..
Şimdi tınısını yazsam kimse anlamaz.
Ama ben duyuyorum.
Kimse giremez oraya, giremiyor yani.
Varlığını sadece benim bildiğim bir yer.
Yaklaşık 8 yaşımdan beri orda rakı içiyorum.
Açınca geçiyor gözlerimi,
Ama ne zaman kapatsam ordayım istersem.
Teşekkürler tanrım, bu büyük lütuf için.