bugün

Çünkü zirve tek kişiliktir.
şu sıralar hiç istemiyorum. içimden gelmiyor. isteğimi de yok ettiler sağ olsunlar.
görsel
Çünkü ciddi anlamda kafama göre birisini bulamıyorum....

Zaten şöyle adam akıllı beş altı ay sevgili olacağım kişi ile evleneceğim valla...
Evlenme yaşına geldik aman dikkat, gençlik baharı elden kaçmasın. işte bundan yok.
Bir sevgilimin olmasını ve sevilmeyi isterdim.
Özgürlüğüme düşkünüm. Kafama o an ne eserse onu yapıyorum. Haber verme derdi yok, film seçerken onun da isteğini düşünme derdi yok, yemek yiyecekken onun canı başka bir şey istedi derdi yok, vıcık cıvık aşk mesajları yok... Kafa rahat.

Şaka şaka şüşkoyum ben. Ondan yok.
Param yok. Konkordato ilan ettim.
Fazla seçici olmak ve ucuz, kalitesiz ilişkilerden imtina etmek.

Bir olsun, pir olsun felsefesindeyim. Amacım evlilik falan değil. Öyle anlaşılmasın. Aklı fikri evlilik olan dar kafalı kezbanlarla da hiç işim olmaz. Olacaksa olsun evlilik. Olmasa da olur. Yeter ki, kaliteli ve çıkarsız bir ilişki olsun. Çok iyi bildiğim bir şey, kalitesiz insanla kaliteli bir ilişki yaşanamaz. Geçmiş tecrübelerim bunu bana çok iyi öğretti. Ee kaliteli insan da nadir bulunur olunca...
gündem değil.
uzun zamandır olmayan şey zira geçmişte çok yordular kalbimi.
Son üç sene içinde 5 kişi bana aşık olduğunu söyleyerek konuşmaya çalıştı. ilki ağzından evlenme lafını düşürmeyen biriydi. Arkadaşımın nişanına giderken bana eşlik etmesini istedim. Söz verdi, uyuyakaldı, beni armut gibi dımdızlak ortada bıraktı ve özür dileme kibarlığını bile göstermedi. ikincisi online bilgisayar oyunundan başını kaldırıp bana mesaj yazmaya üşendi. Kendi haline bıraktım ve aylar sonra gecenin dördünde kızın biriyle kavga edip beni aradı, olayda hiçbir tuhaflık yokmuş gibi benimle yeniden konuşmak istedi. Üçüncüsü yine kendi ilgisizliğinin kurbanı olup hayatımdan çıkmak zorunda kaldı. Dördüncüsü çok direndi, istemiyorum dediğim halde tam 1,5 sene boyunca benimle ısrarla görüşmek istedi. Kendisiyle aram bozulduktan sonra birkaç kızı aynı anda sapık gibi takip eden tiplerden olduğu iddiası ortaya atıldı. Doğru mu değil mi onu bilmem ama doğruysa Kendisi inşallah kiminle konuştuğuna kadar merak ettiği hayatının aşkıyla mutlu olur. Beşincisinin de yaşı benden küçüktü ve dünya görüşümüz uymadı. Hayır dediğim için "dildocu" bile oldum. Bu soruya neden bu kadar uzun cevap verdiğime gelirsek, hem içimi dökmeye çok ihtiyacım vardı hem de aşk kelimesinin, bir kadının bedenine ulaşmak için kullanılmaya çalışılmasını yüreğim daha fazla kaldırmadı. Herkes görsün, bilsin, feyz alsın, bacak arasında birkaç santim fazlası olan herkes kendini adam sanmasın diye yazdım.
Herkesin manitası var. Benimse bebek gibi bir suratım. Ühüğ.
Kanser eden soru. Yalnızlık hoşuna gidemez mi bir insanın ?
toplum icinde kendimi cok soguk bir sekilde ifade ettigim icin. soyle ki, insanlar yanima gelip bise demeye cekiniyorlar nasil tepki verecegimi kestiremedikleri icin. bu olayda yalnizliga itiyor. aslinda soguk biri degilim, sadece gorunusum oyle, fakat ilk yakayi o ele verdigi icin eger iliskiye dair bir sansim varsa da yok oluyor, ve boylece sonuc yalnizlikta son buluyor.
Eğer birine sevgi duymak ve ona sevgimi göstermek istiyorsam o kişiye güvenmem inanmam gerekir ama ben prensip olarak insanlara güvenmem ki bu kararmış yalnızlığım başka bir insanı hayatıma almamdan daha çekici.
Kıskanç bir insanmışım bahaneye bak! Benim olanı niye paylaşayım ki?
onlar beni yitirdi...

kaybetti yazmıştım ama sonra yitirmenin türkçe kaybetmenin türkçe ek fiil almış bir arapça sözcük olduğunu hatırlayıp değiştirdim.

zaten oldum olası etmek fiilinden nefret etmişimdir.

etmek fiili ile latince'deki (hatta bugünkü fransızca'da da) "etre" (olmak) fiilinin bağlantılı olduğunu, bunun da tüm dillerin birbiriyle akraba olduğu tezini desteklediğini biliyor muydunuz?

tabi ben buna kesinlikle inanmıyorum. bilimsel bir yaklaşım ama.

zaten fransızca halk arasında konuşularak bozulmuş latince'den geliyor ve de yazıya erken geçirildiği için telaffuzu çok farklı. zaman içinde farklılaşmış. Türkçe latin harfi kullanalı 100 yıl olmadı. o yüzden okunduğu gibi yazılıyor çoğunlukla.

neden sevgilim olmadığını anladınız mı?
Duygularım darmadağın.
görsel
Güvenilecek bir hanımefendi yok. Varsa da ben görmemişimdir. Ama vardır illaki.
param yok awk. param olsa sozlukteki kizlar hatta sozluk erkeklerinin bacilari vizz vizzz tirisss.
Hoşlandığım biri var.
Terk edildim
Şişkoyum
ilk kez gördüğüm insanlara soğuk davranırım
Karşı cinsle iletişimim az.

Yeterli sebeplerdir.
sevgilim var işim yok nasıl isterim ki kızı.