bugün

hep sempatik olduğumu söylüyorlar ama bende bilemedim şimdi..
beni ne mühendisler ne doktorlar istemişti sözlük, genç güzeldim, şimdi o dönemler geçti tabi.
Evliyim, ama halen aşkım bitanem sevgilim diyorum kabul olur mu başlığıdır.
Kimse çirkinim dememiş la. Valla ben çirkinim.
vardı yeni ayrıldım.
Oldu da biz mi sevmedik.
Banane!!!
çünkü zor sevdiğim için sadece sevgilim olsun diye çıkmak istemiyorum beni bir ömür boyu sevecek kişiyi bekliyorum artık gelirse diyerek verilen cevaplama şeklidir .
bizimde pamuk gibi kalbimiz vardı lakin fasulye yetiştirmeye çalıştılar sevgilinin amk.
Çünkü var olan sevgilim artık olmamayı tercih etti. Her gün hır gür her gün kavga her gün bi tartışma her gün sinir harbi. Yeter da ben de insanım.
başlık "neden bir sakızın yok" kadar saçma bi soru. olmak zorundaymış gibi dayatmış, sorunsal gibi algılatıyor.
cevaba gelince;
eşeğin zikinden dolayı.
Tercih meselesi tercih edilmiyorsun sebebi bu.
Var olan arkadaşlarıma bakıyorum sürekli dert kavga anlaşmazlık ve birde para gidiyo o kadar ve sonra düşünüyorum niye olsun ki diyorum.
çünkü evliyim diye cevap vereceğim sorudur.
ismail yk bunu çok iyi açıklamış beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiklerim ise beni beğenmez.
(img:#1)
Kimsenin samimiyetine inanmıyorum. Tek sebep bu
Belki yalnızız belki bir sevgilimiz yok ama bilinsin ki adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.
Seviyorum yetmez mi.
Sevgilisi olmamak uzun süreci yayılmış bir durum hikayesinden kaynaklanır. Herkes de bunun farkındadır. Soran işgüzardır. Siktirmesin.
Sevemiyorum, sevsem sevilemiyorum. Biraz hoşlansam emin olamıyorum. Biri hoşlansa ondan uzaklaşıyorum. Ama içten içe biri olsun istiyorum. Aslında doğru insanı bekliyorum,
-Tam olarak öyle değil ya ara verdik biz.
+Ne zaman?
-Üç yıl önce falan işte.
Talibim yok .
olması için çabalasam da çabalamasam da olmuyor işte. bende akışına bıraktım artık.
Çünkü gerek yok.