bugün

oldukça saçma bir soru. doğal olarak cevapları da saçma olacaktır.

neden paran yok gibi bir sorudur cevabı bahanelerle başlar.
O beni sevmiyor.Bende baskasını sevemiyorum sözlük.
Bıyıklı ve kaşlı olmam.
şu bi yıl sevgiliden önemli yapacak şeylerim var. bi' kızın gelip sorunlarıyla ve sorunlarımızla kafamı dağıtmaması lazım.
Sıkıntıya gelemediğimden mütevellit.

Başka sebepleri de olabilir tabi ama en baskın olanı bu.
türk kızının (bkz: ben maço erkek severim) takıntısıyla alakalı bir şey galiba. gördüğüm tanıdığım her 3 kızdan 10 u bin miço irkik siviriim yiii biyli miseyaa yimriğini virsin... bazen çarpasım geliyor böyle tiplere. hem özgürüm karışma kafası hem de maço sevdası.

toparlarsak benim gibi panik ataklı tipler ilk bakışta çekici gözükse de tanışınca 2-3 buluşunca bu sümsüğü napayım be deyip kıçıma tekmeyi vuruyorlar.
müslüman adamin sevgilisi olmaz.
Talip çok da yakışanı yok. şaka şaka elbette böyle cevaplar vermiyorum. yalnızlığın verdiği aşırı hafif ruh haline alıştıysam demek ki.
Çünkü vaktim yok. 2 3 güne bir saatlerce vaktimi elin çocuğuna ayıramam. canım sıkılır zaten.
Çünkü istemiyorum diyorum. Hadi lan ordan yapamıyorsun diyorlar. istemediğim bir şeyi neden yapayım.
ben bile merak ettim. du bakiyim.

edit: sevgilisi olanlar daha bi yalnızmış.
çaydan anlamıyorlar yoksa heyyy amk!
sağol kullanmıyorum.
Ben kendimi bulamamışım, kim neyimi sevecek benim amk.
Piyasa durgun.
ben bekliyorum !
Rahatımı bozmak istemediğim için.
sevgili ?!?
Sence?

görsel
La sabahtan beri saa sövüym zoradamı getmey.
hiç olsun diye gayret etmedim, çaba göstermedim. eksikliğini hiç hissetmedim falan filan . ihtiyaç duymadım yani.

bu soru benim için "neden lehim makinen yok" demek gibi bi şey. çünkü ihtiyacım yok. yani hiç eksikliğini hissetmedim.

ha bi de fayda-maliyet şeyi var. şimdi hiç kasmamış adamım bu yaşıma kadar. bu yaştan sonra da maymuna dönemem.

he gün olur gerçekten "sevgili" olur o ayrı. ama olsun diye çabalamayı anlamıyorum ben.

biraz da çok yakışıklı sayılmam o da etkili olabilir . *
Asosyal piçin tekiyim.
Korktuğum için..
1- yapmacık insanlarla ilişki yaşamak istemiyorum.
2- kendim gibi bi insana denk gelmedim.
3- baba parasıyla hatuna para yedirecek değilim.
4- gelecek kaygım var.
nasip değilmiş demek. ilk sevgilimiz eşimiz olacak inşallah.