bugün

malim cunku gideni dusunuyorum her gun. beni hic dusunmemis birini.
olsun be abi ayaktayiz ya ona sukur.
Bizde huzur yeterince varda ondan gülüm.
para yok para. yoksa sevişmek guzel şey
(bkz: kariyer)
kezbanlarla işim olmaz efendim..
benim begendigim beni begenmez, benim begendigimi ise ben begenmem diye cevap verilbilcek sorudur
Sizi gidi saplar siziiiiii

Bahane üretmeyin olum.
Neden olsun ki? Başımıza dert almayalım.
çünkü ktü de kendi bölümüm dışında tanıdığım yok. *
valla bende bilmiyorum. bilsem aksiyon alırım zaten.
Sabredemiyorum sevmiyorum gicik oluyorum asabiyim mazeretim var.
ben sevgili inanmam. sevgili diye bişey yok. yaşasın sevgilisizlerin onurlu mücadelesi.
Ciddi birini son iki senedir hiç aramadım ve siklemedim çünkü.
var la kim demiş yok diye ?
Çünkü varlık içinde yokluk çekiyorum evet. Kararsızlık.
Sanırım çirkin ve salağım başka açıklaması olamaz.
yok, olmayacak da. çok şeyapmamak lazım. hepimiz sevgili yapıp mutlu olucaz diye bir kural yok bence.

hayır hayır ağlamıyorum..
şuraya yazarsam hepiniz ağlarsınız. o yüzden cevaplandırılması zor bir sorudur.
tiksinmekten ötürü durumdur. 19 yıllık flört hayatımda, küçüklüğümde aldığım lolipopları, leblebi tozlarını sömüren kızlardan ve büyüdüğümde de, aracımı dolmuş, taksi mahiyetinde kullanmaları, ve akabinde kendi leş vücutlarını sunmalarından mütevellit cevaplanabilinecek sorudur.
Gerek duymuyorum. Yok bütün gün onla mesajlaşıcam falan kendime bakamıyorum ben ona mı bakacağım.
Yozgatta mühendislik okuyorsanız sevgili yapma ihtimaliniz Galatasaray ın kadıköyde feneri yenme ihtimali ile aynı.
çünkü:

(#29986770)
Var ki..
Omuzlarım dar ve kişiliğimi beğenmiyorlar. Siz geniş omuzlu, ağzı laf yapan sosyal adamlarla takılırsınız ama o sizi terkettiğinde (ama yazmama gerek yoktu) aynı özelliklerde birini bulursunuz. Ben yine sap.
Nedensellik mekanizmasının kendisiyle problemi olan mal sorusu. Yokluğun sebebi olmaz. Tabi bunu soran malların hatasını da düzeltemezsin çünkü yokluğun nedene ihtiyaç duymadığını anlamazlar bile.