bugün

geçenlerde ezel izliyorum pek yaptığım bir olay değil. aslında izliyorum ya bazen de küçük kadınlara bakıyorum sadece bakıyorum ama öyle sesini kısıp bakıyorum. neyse konumuz bu değil. ezel dizisinde ezel abimiz böyle yine 2 hanım kızımız arasında kalmış o sırada yıldız tilbe abladan 2 kadın 1 adam şarkısı çalıyor. çalmasa da isterdim en azından çalmasını neyse ne diyorduk he 2 kadın üfff ezel manyaksın olummmm götürr, demek hayvanlık olur tabiki bok bir durum.

efenime söylim son bölümde bu ezel kumar masasından kalkıyor tuvalete gidiyor işte el yüz yıkıyor eyşan dalıyor tuvalete. kapıyı kitliyor falan ben bir an dedim eyşan ezel i tövbe dedim sonra o sırada eyşan başladı zırlamaya ezel bokunu yiyim al beni geri. ne olur beni geri al. beni geri alman için başka bir adamla sevişecem gibi saçma manyak konuşmalar geçti. ezel abimiz bundan etkilendi tabi "oha lan karıya bak bana aşkından başkasıyla sevişmeyi dahi göze almış üff neyim lan ben" triplerine girmiş olmalı.

bu söz üzerine söylemek istediğim ne olursa olsun kadının kendini bu derece düşürmesi hoş değil. evet erkeklerin egosu zirve yapar ama olsun abi bi kadın asil oluşunu her şekilde göstermeli. ne öyle ezel bokunu yiyim al beni demek ya. hiç hoşuma gitmedi. hem ne o diğer kızın adı heh bade çok daha sade, şarkı sözü gibi oldu ama neyse.

mail attım senaristlere ezel ile bade işi pişirsin eyşan da piyasayı gençlere bıraksın seyirci böyle istiyor müşteri her zaman haklıdır diye saçma sapan bişe yazdım.

son kez tekrarlıyorum yapmayın bak vallahi döverim. *
eyşanın piyasasının iyice düştüğünün göstergesidir efendim.
ayrıca yazar ayrıntılı açıklamaları yapmıştır. onurlu mücadelesini destekliyoruz.