bugün

türkan şoray'ın kardeşi. halhal'daki nazo gelin.
Baris manco'nun halhal adli sarkiyi yapmasina vesile olan sarkici. hatta baris abimiz bu hanima cok seksi birde halhal hediye etmistir. gencliginde korkunc seksi oldugunu dusundugum hatun kisilik.
dul halayı isimli şarkısıyla 80'lerin başında bana çok sevimli gelmiş şarkıcı.kendisini özledik.
(bkz: nazan soray)
türkan şoray'ın yeteneksiz kardeşi. demek ki neymiş, bu işler yağlı alına sahip olmakla bitmiyor, göz süzmeyi de bilmek gerekiyor.
disko kralında bakışlarınız çok güzel sözünden sonra bakışlarına sansür koyan sanatçı.
utangaç canım ya.
An itibariyle kingo diskoda güzel gözleriyle insanlari büyülüyor.
disko kralında hanım hanımcık oturan yenge sanki burada ne işim var der gibi demesin ama ne cici.
insanı şaşkına çeviren hatun kişisi.
ama özgüvenine hayran olmamak mümkün değil. kendisiyle ve kilolarıyla fazlasıyla barışık.
sesinin de güzel olmadığı düşünülürse, amaç ne belli değil.
gençliğinin ayça varlıer e acayip benzediğini en doğru ifadeyle ayça varlıer in nazan şoray ın gençliğine benzediğini bir tek ben düşünmüyorumdur umarım.
görsel
hayatı boyunca türkan şoray'ın güzelliğinin ve samimiyetinin gölgesi altında kalmış ve bence onu her zaman kıskanmış bir kadın. (türkan Şoray'ın sabah programına katılmıştı ve görünen oydu ki hala kıskanmakta.)

ister şarkı söylesin, ister filmlerde rol alsın, ister on iki padişahın kızı olsun bir türkan Şoray değil...
şarkı söylemiş. katlanamadım kapattım yarısında. iğrenç bir sese sahip.
görsel
bu ailenin çocukluk fotografları diye google amcada arattığınızda bu ailenin bütün fertlerinin çingene olup olmadığını sorguladığım ailenin en küçük benim ise annemdende büyük anneannemin yaş statüsüne yakın şarkıcı olduğu söylenen fakat hiç bir şarkısını bilmediğim ünlü olduğu iddia edilen kişiliktir. bu kişiliklerin annesi olduğu söylenen çılgın meloş lakaplı kişinin fotoğraflarına dikkatlice bakılırsa anlaşılabilir çingenelik iddiası. tip olarak ben çok benzettim. her yerde yazılmış doğrusu çok merak ettim. ha birde googlede biraz araştırdığınızda hakkında tuhaf haberler ve içeriklerde bulabilirsiniz.
Amerika’nın Ohio eyaletinde 1 milyon dolara ev almış.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post