bugün

iyiyim sen nasılsın diye cevap verdikten sonra bende iyiyim der dumura uğratır adamı ne demek istedigi ne yapmaya çalıştıgı tamamen sırdır.
Tabi birde bunlar attığınız cevaba tekrar cevap vermezler cinnet geçirttirirler insana.
seni terkettim sonra terkedildim gelip biraz egomu tatmin edecegim diyen eski sevgilidir.
bıraktığım yerdemi bu diye kontrol etme eğilimindedir.
ve devaminda bizi rüyasinda görmüştür hep. nedense bu rüyalarda hep kötü durumdayizdir ve bizim için endişelenmiştir.

yav kizim baska bir bahane bul artik. 1,5 yildir her ay rüyanda düzenli olarak bas rolde oynuyorum.
Cevap verilmemesi gereken gereksiz insandır.
beklenen sevgilidir.
eskitemediyseniz o gece uyuyamazsınız.
muhtemelen yeni sevgilisiyle yapamamış olan eski sevgilidir. aranıyordur.
- nasılsın?
+ -iç ses- nasılım lan? ne diyim şimdi? laf mı sokayım? yok özledim ayağına mı yatsam? nasılım ki ben acaba? h.siktir çok zor bi soru bu. -iç ses- iyiyim ya nolsun. oturuyoruz arkaaşlarla. (evde) sen nasılsın?
- nasılsın namıkcan?
+ ya nurten bsgçk.
Kazığa oturtulması gereken sevgilidir. Bok mu var da kafa karıştırıyosun be yavşak diye saydırılasıdır.
saygı duyulmayacak bir kişidir. kendini hatırlatmak, huzur bozmaktır amacı. neredeyse yaşayacağım durumdur.
spartacus un final bolumunu izledikten sonra duygusal yogunluk nedeniyle agzina sicilan kisidir. istenmeden oldu ama ne yapalim. kader.
yeni sevgilinin yanında gelir hep o mesajlar.
‘Nasılsın?’ diye sorma bana. Sensizim işte.
iyidir guzeldir bunlar bekledigimiz hareketler.
bir yerden başlamak lazım demeye çalışıyordur çoğu kez.
geçmişte yaşamış olduğun iyi arkadaşlığa karşılık atarsın bu mesajı. bir beklentin yoktur aslında biraz dertleşmektir tüm isteğin. karşılık verir mesajına sonra güzel bir sohbet döner tekrardan. aradan süre geçer. tekrar atarsın mesaj. ama bu sefer bir soğukluk vardır mesajda sonra öğrenirsin ki yeni biri varmış hayatında. sen tekrar o güzel sohbeti ararsın ama olmaz işte. çekilirsin aradan usulca. yanlış bir şey yapmadığın halde. bir yandan lanet edersin hep arkadaş kalsaydık diye...
medeni bir şekilde baştan atılması gereken eski sevgilidir.
- nasılsın?
+ iyiyim yaprağım.
okkalı bir küfürle cevaplanacak olan sevgilidir.

bozmayın ne lan! giderken sıçılan ağzınız çok iyi temizlenmiş o tat hiç kalmamış ağzınızda anlaşılan!
son günlerini sevdiğinden ayrı geçirmiş, üzülmüş, hüzünlenmiş, düşünmüş ve karar vermiştir. amaç bir araya gelmenin tekrar bir yolunu bulmaktır. bir nabız yoklamasıdır. aşka bir davettir.
sanane cevabı güzel gider.
hamdolsun diye cevaplanması gerekir.
mesaj atan kişi erkekse hata yapan kişidir.

kadın tarafının (bkz: ay rsmn srktı yhaaa s s) gibi diyaloglar kurmasına izin verir.