bugün

uzun zamandır yalnız olan yazar sorgulamasıdır.
Kızıl Ötesi ışınlarla.
Her konuda olduğu gibi bu konuda da fosforlu kedi gozleri bize yol gosterir.

https://m.youtube.com/watch?v=rk8qoaSoQyE
adi olalım şerefsiz olalım güvenilmez olalım piç olalım yavşak olalım zındık olalım.
Hıaaağğ ORROSPU ÇOCUĞU olalım.
Bulma arayışına girme bence zor hiç çekilmez be .
görsel
Bilen söylesin.
Google arama motoruna yazınız. Bir ihtimal bulabilir.
yeni insanlarla tanışarak ve konuşarak bulunur tabii ki. yerde bozuk para bulmak gibi bir şey değil sonuçta.
Bu hafta sonu bimde le'sevgili yalnizca 19.99.
elbetteki "arayarak" cevabına sahip sorudur. el yordamı ile arayacan..

görsel
öğrenmek isteyen dişibayan arkadaşlara özelden gerekli desteği verebilirim..

lütfen, çekinmeyiniz..
(bkz: Beyle)
Burası türkiye arkadaşlar çok çılgınca şeyler yaparak bulabilirsiniz alternatif çok.
karada bir çok hayvan dışkı takibi yapıyo ama bana pek makul gelmedi.
görsel
Eyle deel beyle
sözlükte bulunmaz.
neden sevgili bulunur? hayır yani sevgiyse bulunur mu? böle bir şey mi ki bu menem şey?
kesinlikle aramayarak. aradığınız zaman bulamadığınız gibi aramazsanız da karşınıza bir anda çıkar.
azıcık manüple ederek...
Kendine bakarak sevgili bulunur.
Ne kadar çok donanımın varsa sevgili bulunur.
Ne kadar çok vereceğin şey varsa -ki ne kadar çok şey verirsen o kadar da isteme hakkına sahipsindir-sevgili bulunur.
Kendine yatırım yaparsan sen sevgili bulmazsın sevgili adayı gelir seni otomatikman bulur.
Bulmaya çalışmayarak.
görsel

böyle olmadığı kesin.
aseksüel olun bu dertlerden kurtulun mk! yıl 2016 ve millet hala sevgili bulamadım diye, aşık olamadım diye üzülüyor kendini yiyor.

başkası için yaşamayı bırakıp kendiniz için yaşayın mk!
tipsiz iseniz hep bir arayış içinde olmalısınız, umudunuzu yitirmeden. yok çirkin değil iseniz, arayışı bırakıp sadece kendinize dikkat ederek onun sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.
Edit,imla.
Sevgili bulunmaz. Çünkü sevgili aranmaz. Aranmakla bulunanlarin çoğu "sevgilim olsun yeter" mantığında kalacak bir iliski olma orani yüksektir.

Sevgi tesadüfen denk gelir. Bir bakarsin farkinda bile olmadan girmiş hayatına. Sevgisiz de sevgili olamaz ne yazık ki.