bugün

Bir insanı aylarca taciz edip sonra öldürmekten vazgeçen insanın hikayesidir.

(bkz: troll please)
Nerenin manyağısın amk? Ruh hastası dolu memleket. Bunu yazmak bile manyaklık göstergesi.
(bkz: sosyopat taklidi yapan asosyal)
Cinnet geçirip karımı 19 unda evimin beton sütunlarına gömdüm. Hala canlıydı anlıyor musun ? Sadece baygındı. Huffff. Vicdan azabı çekmiyorum ama bazen sesini duyar gibiyim.
hayırlı inci sözlükler.

50 saniyemi geri ver.
okumadım ama vazgeçtiysen iyi yapmışsındır tabi ki artı vermedim saçmalama.
ŞU SÖZLÜĞÜN ADMiNLERiNiN VE KURUCUSUNUN BU SÖZLÜKLE VE BU SÖZLÜĞÜN FORMATIYLA ZERRE iLGiLENDiKLERi YOK. RESMEN BAŞIBOŞ BIRAKILMIŞ DURUMDA...
Hapis hayatının ne olduğunu bilmediğinden güldürmüştür üvey amcam ben daha küçükken hapse girdi hem de nedeni polislerin karakolda döverek kapanmamış suçların hepsini ona yaslamasından dolayı hapse girmişti geçen izin vermişler 18 yılı aşkın hapis hayatından sonra adam o adam değildi gördüm tanıyamadım yani çökmüş desen değil ölmüş desen değil zaten bir süre sonra geri gelip aldılar adamın hayatı hapiste geçti nedeni ne olduğu belli değil döve döve imzalatmışlar itirafları para bile gönderemiyor babamlar fazla alıyorlarmış ellerinden .
bu ne lan nasıl adamlar var bu sözlükte psikolojim bozuldu aq.
nasıl cinayetten kardeş? türkçeyi doğru kullanmayı öğrenince vazgeçtim.

(bkz: cinayet işlemekten nasıl vazgeçtim)
Hem psikopat hemde Türkçe bilmeyen bir yazarın anıları yada rüyaları.
Hacı senin o plan yatardı zaten ben diyim. Kızla nişanlısını nası ikna edip abinin iş yerine götürüyosun? Bi kere ikna olamaz seninle konuşmayan, sana dava açmış biri. Zor kullanamazsın onlar iki sen tek. Planın afedersin ama bok gibi sen bu cinayeti zaten işleyemezdin.