bugün

bilgi içerikli entry paylaşan yazar.
helal olsun.~
Ebe galiba. Bu yönde bilgi içerikli resimler ile entryleri var. Çok küfür edilen bir meslek.

Ediidüt : Ebe değilmiş la.
Sadece kadın doğum stajından çıkmış yazar.

Ulan ne veteriner olmadığımız kaldı ne de ebe. *
Daha da bilgi içerikli entry girersem! Hih.
Düğünumuz bitti iki gün sonra balayina gideceğiz. Balayı tabi ki Oxford Üniversitesi Tıp bilim Araştırma departmaninda embriyo hücrenin genetik haritasını çıkararak kodlama yapacağız. Ya ne bekliyordunuz?

Nane aromalı yazar.
Kendisi yardımcı oldu sağolsun. içimi rahatlattı. Hayatta başarılar dilerim.
Çokça entry mi açık oylayıp beğenmiş yazar.
Bilgi içerikli de entry giriyor, hem de akıllı biri.
(Entrylerini okudum bu arada ha, gözümden kaçmadı)
Yürüyen de çok yok heralde bubyazarımıza, nick altı taşmamış.
Cok nazik biridir. Dun bayagi konustuk, cok sevdim ben bu yazari.
az önce ana sayfada bir entry'sini gördüm. öyle sağa sola akan entryler oluyor ya, orada hani. zaten bir entry'nin ne sebeple ana sayfamda görüldüğünü anlamıyorum. bu ayrı bir konu.

kafasını gördüm sonra profilinde. kafasını gördüğüm için profilini açma isteği uyandırdı bende. çünkü ben kafa gördüğüm zaman açıp içine bakmak isterim her zaman. profiline tıkladım, açıldı. sonra ctrl tuşuna basıp farenin scroll diye tabir edilen tekerleğini ileri doğru ittirip yazarın suratına doğru derinlemesine bir zoom yapmaya başladım. fark ettiğim gerçeğin aslında iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum ama, saçları yüzünden daha güzel olduğu gayet anlaşılabilir bir gerçek olarak fikrimde yer edindi.

saçların yüzden daha güzel olması iyi midir, bilmiyorum. bilemedim.

en azından iyi olanın reklamını yaparak zekice bir hareket yapmış. bu yüzden saygı duyulması gerek. söyleyecek başka bir şey yok.

geberin.
Çirkin yazar arkadaşlar.

(bkz: Kesin bilgi yayalım)

Konu kilit.
Kıbar kız.
Kezban değil..
takip ettiğim,zeka kokan entrylere sahip iyi bir yazardır..
nick olarak da seçtiğine göre muhtemelen kendisi de dünyanın en şirin şeyi olarak kedi patisini görüyordur.
http://ak-hdl.buzzfed.com...ed-18294-1396265282-5.jpg
Kız yakında popi olacaksın... Fotoğraf eklemeden önce daha bir sefiyordum seni olsun ekle napalım. Tipin bizim lisedeki sınıftaki sessiz sakin uyumlu ceren e benziyo. Ama ceren tıp okumuyor.
(bkz: insanın fikri neyse zikri de odur)

Ben demedim sen dedin bacım.

Hadi şimdi ikile.

Edit: entryyi niye sildiniz sayın yazar?

Ahahaha harbiden eziksin ya. Ahahaha.
Beyin fakiri seni.

Edit 2: amk kendi kendime konuşuyor gibi oldum. (bkz: scarlet witch) nickli korkağı öpüyorum burdan.
(bkz: cat fight)

yapmayın
bir yazar kişisi.*
bir bağyan yazar.

meme varmış buralarda ondan geldim. meme yoksa gidiyorum. ahanda gittim. meme. *
Kıvırcık saçlı sözlüğün güzel kızı dır.
Teşekkür eden yazar.

(bkz: Gelin öpücem) *
Pattyleri olan seker insan.
Acık korunan yazar. Seviliyorsun bayan pussy.
Takibe alıp bırakmasının sebebi yazarın bazı entrylerinden hoşnut olmamasındandır.

Oyladığı herkesi okur bu arada.

Saygılar.
Cerenimbenim seni çok severim lilililili. Tıp okuyan doktor olunca çocukları bir çekişte çıkaracak yazar. Maşallah tütütütü.
Estetik cerrahıysa selam.
Başınıza sürecek ilacınız var mı acaba?
beni seri artılara boğmuş yazar. meslektaşmış. şimdiden sevdim kendisini.