bugün

Mersin'in Gülnar ilçesinde 10 Kasım günü kaybolan ve 10 gün sonra yapılan arama çalışmalarında cansız bedeni bulunan Müslüme Yağal'ın tutuklanan 70 yaşındaki dedesinin, biyolojik babası olduğu ortaya çıktı.

görsel
https://t24.com.tr/haber/...lojik-babasi-cikti,996253

(bkz: anadolu irfanı)
artık yaşadığımızın çağın tüm mide bulandırıcılıklarına şahit olduğumu olaylarından biridir. Yeter artık diye çığlık atmak istiyorum
Yörüklerle ilgili bir büyüğümüzün övgü dolu sözü vardı ya şimdi hatırlayamadım kimdi o xd.
Ee babası mı öldürmüş yani nolmuş.
--spoiler--

ee babası mı öldürmüş yani nolmuş.

--spoiler--

lan habere bakmıyor musunuz babası diyor ya! orospu dede 2,5 yaşında ki kıza tecavüz edip öldürüyor. sonra dna testinin öz babayla uyuşmadığı ortaya çıkıyor. bakıyorlar ki kızın dna sı dedeyle uyumlu çıkıyor. bu demek oluyor ki o zaman bu orospu dede gelinini de tecavüz etmiş!

benim anlamadığım kadın neden bu dededen kurtulmadı neden bu kadar içine attı neden sözde torununa zarar verebileceğini hesaplamadı onu korumadı? neden? Neden mk?

edit: biri de espiri yapmış sikicem sizin de bu sikik sikik kafalarınızı ne malsınız ya.
Morria hanım sakin, haberin içeriğini neden paylaşmıyorsunuz, eksik paylaşıyorsunuz babında yazdım ben onu, bir titreyin ve kendinize gelin, hiçbir tacizciyi savunmuyorum elbette.

Artı öldürmeyle alakalı bir yazı yok içerikte farkettin mi?
öldü kız hocam bu dünün haberiydi.

(bkz: müslüme nin cansız bedeni bulundu)

> https://www.haberler.com/...umundeki-14547188-haberi/

bugün şok eden bir detayı konuşuyoruz. biraz habere vakıf olsanız onu yazmazsınız zaten. savunuyorsunuz anlamında yazmadım ben de yanlış anlaşılmasın.

(bkz: #45247406)
ülkenin acı gerçeklerinin tesadüfen halkın önüne çıkması.

cumhuriyet tarihimiz 100 yaşında ama insanımız malesef orta çağ devrinde yaşıyor. haberi okurken insanlığımdan, ülkemden utanıyorum. bu aşağılık canlıların hiç mi duyguları yok? sokak hayvanları bunlar kadar utanmaz değil.
bu olayların kalıcı çözümü ne hapis ne de idamdır. eğer hükümetler diyanete ayırdıkları kaynakları eğitim alanına yapsaydılar, bunun gibi olaylar karşımıza daha az ya da hiç çıkmazdı.

umarım o günahsız meleğe yaptığının mislini hapishanede çeker mk çocuğu...
Çadırda yaşayan, Muhafazakar, ahlaklı (!) Gelin kayınpeder ikilisinin yaşadığı ilişkiden doğan talihsiz çocuk. işte anadolu irfanı..
1. sınıf kalite orospu cocuğu.
O kadar alıştırılmışız ki olayın şokunu atlattıktan sonra umarım kendi Babası değil kayınbabasıdır dedim.

Kötülüklerden kötülük seçiyoruz !
Dedenin muhafazakar olduğu alnında mı yazıyor arkadaşlar. Ben göremedim de. Anadoluda yaşayan herkesi muhafazakar sanıyorsunuz herhalde. Evet.
habere yayın yasağı getirilerek halkın yine olur olmaz şeyler düşünmesi engellenmiştir.
adalete güvenin, fail kalan ömrünü tabi ki c.evinde kaygısızca geçirecektir.
atatürk niye içki içiyordu ? höööööö

cü güruhda

sıran bir olay, bu işler çoktur ama nasıl böyle açığa verdiler ?

umumiyetle hemen kapatılır, üstü örtülür bu işlerin.

içki içerler mi bilmem ama her haltı yerler.

(bkz: anadolu irfanı)

(bkz: kaynım bana atladı)
görsel

Netflix ahlaksızlık aşılıyor diyen müptezeller bu fotoğraftaki kodoş sizin için ne ifade ediyor. Namussuzluk insanın içinde olacak. Hiç bir yayın yapım insana bir şey yaptıramaz. O yaptığı şey insanın içinde olacak. Bu arada, senin o keşiş gözlerini sikeyim orospu çoçuğu.
ben böyle devri dönemin kanını sikeyim. etimle kemiğimle midem bulanıyor ya.
Lut kavmini fersah fersah aştığımızı gösterir. Umarım sonumuz o kavim gibi olmaz.
içeride gereğini yapacaklardır.
bu mahluk'un idam edilmesi gerek. bu soysuzu içeride beslemesinler.
"Böyle düzen, böyle çağ, böyle devran kahrolsun!"
inşallah içerde belanı sikerler, ensest sevici piç herif.