bugün

ibnelere dert olan türktür.

Türk Türkçülük yaparken ırkçılık yapmaz, Kürt gibi, ermeni gibi çoluk çocuk katletmez, arap ve afgan müslümanları gibi hristiyanlara yalakalık yapıp başka Müslümanların kafasını kesmez.

Türkleri başka ırklar ile karıştırmayın.
tekfirciler iş başında anlaşılan.
neymiş, müslüman türkçü olmazmış. bir türk'ün türkçü olması, dini ne olursa olsun, tüm müslümanların hayrınadır.
herhangi bir inanca mensup olmayan bir türkçü olarak, bal gibi de olur efendim.
Buyurun benim.
kerhanede çalışan bakire gibidir. işine saygısızlık resmen. nihaha.

aslında olamaz ama sözde evrensel din olan islam türklerin kimliğini yok etmiş onları arapların bir boyu haline getirmiştir.
Vurmayın mal olabilir.
Müslüman türkçüye ülkücü denilebilir. Türkçülükte önemli olan ırktır hangi dinden olunacağı farketmez. Hatta hala şamanizm'e inanan türkçüler mevcuttur. Ülkücü için islam dini önemlidir.
büyük bir kargaşaya dönüşmüş olan kavram. iş bu başlıkta belirtilen kavrama ülkücü denir. Türkçüler herhangi bir dine bağlı olmaz veya yalnızca göktanrı inancını benimserler. eyyorlamam bu kadar.
benimdir. ha, ne kadar müslümanım o tartışılır, ama inanıyorum.
Türk islam sentezi- Türk islâm ülküsü'ne inanan insan...
(bkz: imam hatiplilerin atsız ın kabrini ziyaret etmesi)
(bkz: Ömer Seyfettin)
(bkz: var ki)
(bkz: kama Tarkan kagan)
ırkıçıkla milliyetçilik arasında ince bir çizgi vardır. isteyen ırkçı isteyen milliyetçi olsun ama bir müslümanın, islamda ırkçılığın yasak olduğunu bilmesi gerekir.
Türkçülük islamla çelişir.

asabiyet (kavmiyetçilik) dâvâsına kalkan, onu yaymaya çalışan, bu dâvâ yolunda mücâdeleye girişen bizden değildir." (ebû dâvud, edeb 112)

irkçılığa (asabiyyeye) çağıran bizden değildir; ırkçılık için savaşan bizden değildir; ırkçılık üzere, asabiyye uğruna ölen bizden değildir." (müslim, imâre 53, 57, hadis no: 1850; ebû dâvud, edeb 121; ibn mâce, fiten 7, hadis no: 3948; nesâî, tahrim 27, 28)
tükçülere kafir diyen istisnasız arap götü yalayıcısı asimile olmuş zavallıdır.
talkan ve curcan katliamlarında bile türklere karşı arap barbarları savunur.
o benim işte.
Benimdir milliyetçilik ile islamiyet çelişmez

(bkz: ibn-i haldun)
(bkz: assabiye)
tanrı dağı kadar türk, hira dağı kadar müslümanım. bu boş işleri bırakın ne yani müslüman türk türk değil mi? allaha şükür hepinizden türk'üm, bizim buralarda da bir laf vardır: erzurum'da dadaşlar, elazığ'da gakkoşlar türklüğüne laf etsen yedi ceddinden başlar.
tarihsiz vatansiz kürtlerin zoruna gider.
islami ideolojiyi benimsemis turk irkindan dogma turkiyeli insandir. turk diye illa aya gunese mi tapsin yada turkun dini ateizmdir deizimdir diye bir tarih mi var? gotunuzden elementler uydurup sonra afilli laflarla onu savunmaniza hastayim.
musluman pkkli nasil oluyorsa musluman turkcude olur.
Allah'a inanan ateist gibidir.
Çelişkili bir durum.
islam'da ırkçılık günahtır.
Çoğunluğu Türkçü değil Kürt düşmanı olan insanlar..
Cok sacma düşüncedir. Cevremde turk-islamcilar var . Birde şaman olan musluman olmayan turkculer . Sadece irk diyorlar . Bu bence cok daha samimi gercekci.