bugün

kaybolan herşeyi bulan kız.
Bugün aleyna tilki olayını da ele alan program sunucusu.
yanlış hatırlamıyorsam seda sayan tarzı bir magazin sabah programı olarak başlattığı formatı neredeyse tecrübeli bir savcıya dönüşmüş program olarak sunmaktadır.
Vay arkadaş. Kadının programını izliyorum da allah kendisine sabır versin. Ve lütfen salaklar gitsin bi köşede ölsün. Memlekette çok salak insan var Gülelim mi üzülelim mi bilmiyorum. Bu cehaletle yine iyi yaşıyoruz bu ülkede.
saçma sapan evlendirme programlarına karşı toplum için iyi bir program yapan başarılı kadın. bir de gittikçe gözüme çekici gözuküyor hayran oluyorum.
Hatice çetin cinayetini çözmesine ramak kalan program yapımcısı.
Anlamadığım söyle bi bakınca bi dünya tutarsızlık olduğu belli olan ifadeler yığını nasıl olur da zamanında gözden kaçar.

Ama cidden bak tekrar söylüyorum memlekette çok salak insan var. O yüzden ülkenin bu halde olmasına şaşırmıyorum içim bi rahatladı yani.
Bu rahmi bey her şeyi yanlış anlıyo ve olayların tam kızıştığı noktada sorularıyla limon sıkıyor programa. Bayılıyorum bu herife.
rıza babadan sonra sevdiğim ünlü cinayet masası komseri.
Ooo hemen linç edilmeli ayetleri inkar etmiş.

Ek: (bkz: şeytan ayetleri)
Ulan bu çam ailesi yine çıkmış. Üzerlerine benzin döküp yakasım var. Kimse masum gelmiyor bana.
Çakma milliyetçi bir hanım kızımızdır. ihtiyar kuşağı özellikle izler bunu.
http://www.hurriyet.com.t...nliya-rekor-ceza-40350208 atalay filiz cinayeti programında araştırıldığı sırada insan kaçakçıları ile canlı bağlantı yaptığından dolayı rtük tarafından 1 milyon 320 bin tl cezaya çarptırılmış.
Kız oğlana destek olmak için gitmiştir ankara'ya 6 yıldır kardeşmişler.

O oğlanın anne babası boşanacak psikolojisi bozukmuş kız destek olmak için gitmiş kimse suçlu değil yani. Elbette...
Çok Seksi kadın. Taş gibi. Bir gece için neler vermezdim.
Evde kumanda kaybolsun bulmazsa adam değilim.
Helal olsun kişisidir.
aşık olduğum kadın. tam bir dominant. bdsm için biçilmiş kaftan.
bu kadına arzu duyanları ekseriyetle eksilemişler. niye kadın çirkin mi yani ? gayet hoş bir kadın, kendisini ve programını seviyorum. orta şekerli sabah kuşağının fenomeni olan programı sunan şahıs.
Programı ve karakterini sevmem ama dağda bayırda çölde havada karada gider.
Taş gibi seksi kadın. Evet.
Alt kat komşum sayesinde izleyemesem de sesini duyduğum kadın.

Yaşlı teyzeler televizyonun sesini sonuna kadar açıyorlar.

Duyduğum en son cümle;

- orada postahane varmış.*
Bu kadin mit teskilatinin basina gecse hakan fidan dan daha basarili olur yeminle.
Turkiye'deki en iyi ve en mantıklı hatta tek iyi ve tek mantıkli kadın programının sahibi.
herkesi oturduğu yerden yargılama hakkını kendinde bulan televizyoncudur. Ahkam keser, ahlak dersi verir. Sık sık "sen bir bayansın" ile başlayan emir cümleleri kurar. Artık atv' de çalıştığından mıdır nedir "kadın" diyemez! Sevmiyorum. insanların ahlakını yargılamak kimseye düşmez!!
kendisi ile ilgili nötrüm. ama bugün söylediği ile takdirimi kazandı.

her ne kadar yandaş kanalda olsa da kadın duruşunu gösterdi. geçenlerde hükümetin yangından mal kaçırır gibi 18 yaşından küçük kız çocuklarına tecavüz edilse dahi evlendirilmesi durumunda tecavüz edenin suçsuz sayılması yönündeki teklifine karşı çıktığını ve bunun yıkım olacağını söyledi.

bu olayla ilgili bir vaka inceliyordu ve suçlular hapse girdi.
yahu kadın saatlerce programda şiddet olmasın, kadın kız kaçırılmasın, şöyle olmasın böyle olmasın anlatıyor.

program arasında boktan atv dizilerinin reklamları giriyor

"seni öldürürüm"
"seni aldattım"

dövme, sövme, şiddet.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu mügeeeeeee.