bugün

öyle bakkala uğrayıp iki ekmek almaya, ya da komşuya uğramaya benzemez. ormanlık alanda başa gemiş tecavüzü de benzemez. nitekim bu oyunda roller değişiktir, o yüzden bu oyunu sevmek gerekir.

geçen gün benim fabrikalardan birinin müdürü rahatsızlanmış, ben de evine gittim işte bir tanker kolonya alarak. karısını ilk kez görüyordum, elini sıkmak istedim, elimi tutarak kendine çekti beni ve o silikonlu dudaklarıyla kulak mememin altına ıslak ve ateşli bir öpücük kondurdu, resmen kendimden geçtim. işte kocasının rahatsızlığı da mühimmiş, ben de hemen amerika'ya en özel hastanenin özel bölümüne sevkini yaptım, karısı acayip sevindi, kocasının iyileşecğine değil ayol, başbaşa kalacağımıza...

ben artık kalkayım dolarlar bekler desem de işaret parmağı ile yerime itti beni. senin tadına bakmak istiyorum dedi, ben de ona bu gün 67 kızla seviştiğimi olgun bir bayanı daha kaldıramayacağımı söyledim. ama dinlemedi, ağzıma memesini soktuğu gibi bedenime sahip oldu. kirlenmiştim, hem de bir olgun tarafından, artık ailemin yüzüne nasıl bakardım? gayet rahat baktım yahu, olgun da olsa meme memedir. artık amerika'daki müdür düşünsün, aman ne düşünecek yahu? o kadar hastane masrafı ödedim. yarın da 21 yaşındaki çikolata tenli kızıyla sevişeceğim, o da uçak bileti parasına hahahaha!
(bkz: coollugununda ebeninde ama yani denilen durumlar)
yalancının mumu götüne girsin diycem ama ama sen yalancının memesinide emiklersin artık
bu arada formspringim burası http://tinyurl.com/rakun-s
formspringine soru gönderdim iyi bak
legal disclaimer:sadece cool adam içindir sadece cool adama cevap vereceğim başkası girmesin bile ne de olsa ben ayarlıyorum neyi cevaplıyacağımı
legal disclaimer 2: (bkz: sevişen dedeler)
(bkz: sözlüğü fantezi forumu sanmak)
(bkz: feriştah yenge fantezileri)
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
he canım he sen kapat ben arayacağım hadi bakayım hadi denilecek kofti durum.
(bkz: bir cool adam klasiği)
(bkz: yiğit özgür ün erotik hikaye yazması)
(bkz: sweet dreams)