bugün

toprak bir yolda hızlıca koşarken ayağın takılması sonucu düşüp aldığın ilk koku.
ne tam toprak kokusu ne de tam kan kokusu.
ikisinin karıştığını anlayacak bir burun.
para kokusudur.
tahminimce evlat kokusudur.
(bkz: toprak kokusu)
Kitap kokusu, toprak kokusu, çay kokusu...
(bkz: pastırma)
(bkz: hacı yağı)
Kişisel araştırma sonuçlarıma göre günün her saatinde kahve kokusu mutluluk veriyor! Ne ki bilimsel araştırmalar da beni destekliyor, bakınız ne demişler: "içseniz de içmeseniz de araştırmalara göre taze kahve kokusu mutluluk ve rahatlık veriyor. Stresi alan kahve aynı zamanda kan akışını da hızlandırıyor."
Mutluluk veren kokuların derlediği bir haber denk geldim: http://www.yuksektopuklar...-hissettiren-kokular.html
Bebek kokusu.
Sevgilinin arkasında durduğunuzda rüzgarla birlikte ensesinden gelen teninin kokusu.
Yağmur sonrası toprak kokusu.
Erimiş margarin kokusu.
kahve kokusu, kitap kokusu ve deniz kokusu.
yağmur sonrası havadaki toprok kokusu ve kahve kokusu.
pamuk şeker kokusu.
- Misket limonu aromalı şurup.
- Yağmuru eksik olmadığı orman kokusu.
- bir kadının saçları.
(bkz: yaran yanlış okumalar)

bebek kokusu. hele ki kendi bebeğinse mutluluk zirve olur.
yani öyle tahmin ediyorum.
Vanilya kokusudur insanı sarhoş eden. Birde sevgilinin boynundan saçlarından yükselen parfüm kokusu.
yağmur sonrası soft toprak kokusu. birde yeni yakılmış cigaranın kokusu.
Yeni kesilmiş karpuz kokusu, açık ara.
Gece sımsıkı sarılarak uyuduğun yumoşla yıkanmış pijamalarını giymiş koca kokusu. ikisi birbirini acayip tamamlıyor.
anneler çok güzel kokar , burdan Erzurum daki anneme , bursa ıgdır ve kars daki anne yarılarıma selamlar *
Uzun bir aradan sonra hafif yağmur sonucu çıkan toprak kokusu.
mangal üzerinde pişmekte olan antrikot kokusu...
yeni biçilmiş çimen kokusu favorim. bir de yazın ısınmış asfalta yağan yağmurun yaydığı bi koku var ona da hastayım.
egzoz kokusu, benzin kokusu, tiner kokusu, bally kokusu, yeni çekilmiş asfalt kokusu otur kokla. kullanıcı değil koklayıcıyım.
salatalık kokusu.