bugün

yıllardır bana kene gibi yapışmış bir adet yazarımsı. şu an önümde çizim yapıyor. ben gözümü açtım 2 yıl geçti bununla tanıştım. yıllarımızı beraber geçti belki yüzünü görmediğim bir gün geçmemiştir ama sıkıldım sözlük vallahi sıkıldım. hayat sürekli yolumuzu birleştiriyor. sürekli.

şimdi izmitte aynı evde kalıyoz. olm daha 20 gün önce istanbulda çalışıyodum ben. ne ara işten çıktım, buraya geldim. yeni eve taşındık. aptal aptal şeylerle uğraşır oldum?

çık git hayatımdan. çık. çık.
Yüzsüz herif.
Sokayim senin bilimine gerizekali.
ben her şeyi bilim için yaptım.

pişman değilim.
yanımda şu an. ulu da sürekli f5 yapıp mal mal ekranı izliyor.
kendisine karşı her gün nefret suçu işliyorum ama alan razı veren razı dimi kaaşim?

bizde böyle bir arkadaşız kıskanmayın.
Cıel in katili acımasız yazar.
Miniminnacık sevimlimi sevimli cıel artık 2 gözünün arasında sigara söndürülmesinden bıkmış ve yılmıştı. Bir gün hava alsın diye açık bırakılan salonun penceresinden firar eden cıel bir süreliğine rahat etmişti. Acımasız yazar amaçsızca sözlükte takılırken sigarasını söndürmek için her zamanki gibi direk elini hemen baldırının yanına götürüp basmıştı. O anda canının çok yandığını hissetti ve cıel e küfürler yağdırmaya başladı. Cıel o gün sigaranın altına yatmamış artık canına tak ettiği için kaçmıştı. Bir süreliğine rahat bir hayat geçiren cıel kışın gelmesiyle artık yiyecek hiç birşey bulamadığı için acımasız yazarın bulunduğu eve geri dönmekten başka çaresi kalmamıştı. Sabah uykusundan kalkan acımasız yazar- kalpsiz güruh kapı önünde miyavlayan bir kedi olduğunu farketti sese doğru ilerleyince cıel olduğunu anladı ve öfkesini kinini hatırladı; çünkü cıel olması gereken yerde olmadığı için baldırını yakmıştı. Bu öfke ve kinle cıel i adeta recm etmek suretiyle taş yağmuruna tutarak bir çukura sıkıştıran acımasız yazar onun ölümüne sebep olmuştu.
Arkadaşlar bu bir hikaye değil gerçek yaşanmış bir olaydır. Cıel in dramını akıllara kazımak için öyküleyici bir dille yazılmıştır. 24/12/2015 tarihinde yaşanan acı bir gerçek. Bu gerçeği öğrenmemle birlikte tüm eşyalarımı toplamakla beraber evi ışık hızıyla terketmiştim. Kendisinden iğreniyorum, bütün hayatım boyunca unutamayacağım bir olayı aklıma kazıdı bu güruh.
Sizde cıel in anısına kendisini lanetleyiniz. Tanrının gazabı üzerine olsun!

Dayanamamanınediti: elektirik süpürgesiyle çektiğin hayat dolu kelebekleri unutmadım.
hakkımda yazdığı entryi okudum.

öncelikle sözlerime bu herife ''hiçbir şekilde güvenmemeniz gerekiyor'' ile başlamak isterim. kendisinin ne idüğü ve yediğü belirsizdir. düşünceleri asla stabil ve steril değildir. bir gün pislik bir laikçi çomar iken diğer gün büyük harflerle reis aşığı olabiliyor. bir gün deli gibi atatürkü savunurken diğer gün atatürkü ölümüne eleştiriyor. ulan daha dün atatürkçüydün dediğimde ise atatürk demedim rteatürk dedim diyor. dün mesela benim başkumandım recep tayyip erdoğan demişti. atatürkü tanımıyormuş beyefendi. nineme de ingilizler atlasın diye sürünüyordu önceki hesabında buralarda.

demem o ki; allah bir dediğine bile inanmayın çünkü içinde bir yerde ateist bu laikçi çomar. sırf babası milliyetçi muhafazakar ve kasapist olduğu için müslümanım diyor.

allah akıl fikir versin. beni de ateist yaptı bu çomar bu arada. ne güzel namazımda niyazımda insandım. yok gel akagamina senle kedi kanı içelim. nolacak ki bi seferden falan hep yıldırmaya çalıştı ama ben dik durdum tabiki de kendisine kan.....dım. kandım amk hayatımı sikti bu lavuk. bıktım senden bıktım.
Her ne kadar iyi gibi gözükse de özünde kötü bir çocuktur. Hem de gerçek kötü. Karmasından belli.

Ersin bi daha alistar oynarsan sana yüzyıl piçlik yaparım durmadan hem de.
şu beyinler tarafından linç edilen yazar.

neymiş türkiye yi desteklemiyormuş,kürtmüş bla bla.
olum vatan haini de sizsiniz,kürt diye bölücü sıfatı uygulayanda.
sizi ergenler sizi ulan siz olmasanız şu ülke cennet olur lan defolun gidin orta asya ya geri batı burası batı!
yardıma ihtiyacı olan yazar. bir adet sefil.
Mesaj atıp donuzladığım son mesajı attığım kişi. Ergen.
Islak odunla dövülesi ergen.
Kendini zeki sanan yazar. Allah hidayet versin buna.
şimdi bunlar silinmiyor çaylak olmuyor buna ve bunun gibilere orospu çocuğu diyenler hemen siliniyor ya da çaylak oluyor. sevgili modlar nedir bu durum? açıkçası sitenizde terörist örgüt sempatizanlığı yapıyor ve sizde bu suça engel olmayarak ortak oluyorsunuz.
Eksik olsun yazarımsı. Negatifliğini ve egonu da al git.

(img:#1048046)
Her pkk leşi kalktığında hümanizmden dem vurup iki gözü iki çeşme karalar bağlayan yaZar.
Aşırı derecede sevilmemeye kendi sebep olmuş yazar!
Fikri olmayan insanlar yazmasın cidden.
Siz ölsenizde üzülmem.
(#32344198) binaları içine almaya istekli yazar.
linç edilen yazar.
öyle mesaj atmaya benzemiyor bu işler kekolar
Hoş gelmiş yeni yazar.
inşallah imam ve kızdır. Koştursun dursun.
http://youtu.be/-kNWTKSjc_k yazarı ifşa ediyorum hala 21. Saniyede ne söylediğini tespit edemedik.
Mesajlar tarafından linç edilen yazar.
Gerçekleri söyleyen objektif olan yazar.
Hepinizden üstün olan insan sizi niye yarattıysam.
Yıllarca makarası yapılmış çocuğun ölmeden önceki son sözleridir. Yazar olaral tanımıyorum.