bugün

YÖK Teşkilatı Kanunu'nda yapılan değişikliğin 31.05.2012 tarihli resmi gazetede yayınlanması ile nişantaşı üniversitesi ile birlikte istanbul'da kurulan yeni üniversitedir.
vakıf üniversitedir.*
ismi baya şaşalı olan vakıf üniversitesi. yeniçeri yetiştirme yurdu mübarek.
odamın camından gördüğüm üniversite. kimi beyinler yıkanacak kim bilir.
isminden dolayı eleştirilen üniversite. isminde ne var söyler misiniz ? ne gariplik var ? savaş meydanlarında şehit olmuş türk milletinin adı verilmiş tamam burası türkiye değil mi eee ? ismi murat hüdavendigar olunca dünya ölçeğinde bir üniversite olamıyor mu ? bakın çocuklar isim önemli değildir yapılan işler önemlidir benim adım selçuk değilde nikola yahut albert olsaydı ben çalışmadığım sürece bir şeyler yapabilecekmiydim
başarıya ismin etkisi diye bir şey varsa çocuklarınızın adını başaran filan koyun ayrıca o taptığınız ıphone un türkçesi telefonumdur yada ipad ne kadar basit bir isim değil mi ? bu isimlerle başarılı olması beklenilmezdi herhalde.
Yıllığı 28 bin TL'den başlayan tabela Üniversitesi.

O parayla 6 inek alır, her birinden günde 40 litre süt sağarım, günde 240 litre eder.
Litresini 1 liradan pazarlarsam (en az 1 tl)
Günlük minimum 240 lira eder. Ayda 240 × 30 = 7200 tl eder. Aylık 1000 tl de masraf gitse, 6200 tl cepte kâr kalır. Yılda 74.200 tl kar eder bu da. 2 yıl içerisinde büyük bir Çiftliğin temellerini atar, en geç 15 sene içerisinde de o üniversitenin ortaklarından olurum.
türkiye'nin harvard'ıdır.
genç yetenekleri bünyesine beklemektedir.
kapatılmıştır.

http://www.sabah.com.tr/g...e-kapatilan-feto-okullari
Kapatilmasi isabetli olmustur.

Lan ben bu unide rektor olsam utanir soyleyemem aq , birak ogrenci olmayi.
Kapandıysa manyakçasına delicesine sıkıntı arttırabilir bu üniversite kapanmaları burdaki akademisyenler atalay filiz olmayasıcadır ki bu ara deli gibi atalay filizler patlayabilir düzelirse hoşaf firması açmak gerekebilir aklımda dursun.
Nargile kafe olacakken son anda üniversite olmuş gibi bi ismi var. Kapatılması ülke için faydalı olmuştur.