bugün

(#46423284) ile ufak bir övgüyü abazanlık olarak değerlendirdiği için donuz listeme eklediğim yazar. lütfen iyi niyeti yanlış değerlendirmeyin. mutlu ama uzak olsun.
öncelikle başlığımı açan "abaza'ya" minettarım. teşekkürler abaza.

ulan sözlükte övmediğiniz kadın yok. kokulu kadın çorabı görseniz yarabbi şükür deyip övüyorsunuz.

kadınların nickaltı 35 sayfa, erkeklerin toplasan 15 sayfa o da varsa eminim ki sözlüğün gediklisi 2-3 kişidir.

beğendiğiniz varsa özel yürürsünüz adam gibi ve ona göre takılırsın. kalkıp da burada kadınların egosunu arş-ı âlâ yapmanız anlamsız.

görsel

delillerinden birisi. saç ulan saç. saç başlığı en çok entry girilen ikinci başlık. bu bile beni haklı çıkarır.

sonra onlarla ben uğraşıyorum anasını satayım. reel hayatta böylesiniz oğlum siz. dişi sinek görseniz ucuz ucuz iltifatlar, kadın da haklı olarak "ulan ben bunları parmağımda oynatırım" deyip sizi oynatıyor gayette.

ben sözlüğüm "amaçı" doğrultusunda akışın ilerlemesinden ve tüm flörtlerin özelden yapılmasın yanayım. özelde orgy yapın isterseniz bana ne!

benim de beğendiğim insanlar oluyor bazı bazı ama kalkıp yıkık yıkık ona aleni aleni abazaca yavşamıyorum farkımız bu diyerek, tanıma geçeyim.

kendi hâlinde eleştirilere açık bir insan evladıdır. giydirin, okurum. hatta beğendiğim eleştiri olursa üstüne de konuşabiliriz. nihayetinde, bir başkasının gözünden olan bakış açıları bana her zaman bir şeyler katmıştır.
az önce offline olup bazı başlık ve entryleri okudum. bana cevap hakkı doğmuş.
öncelikle, kendisi sözlük tecrübesi hakkında çok iddialı yorumlarda bulunmuş. 2002 yılında ilk yazarlığımı ekşi sözlükte yaptım. 2006 yılından beri de uludağdayım. bu da sözlük hakkındaki tecrübemi sergiliyordur sanırım.
ikincisi, herkesin saygı ve format çerçevesinde istediği yazar hakkında istediği yorum/ açıklamayı yapmaya hakkı vardır. herkes her yazarı sevme/ sevmeme, saygı ve formattan çıkmadıkça bu konularda fikrini açıklama özgürlüğüne sahiptir. neticede her gün gördüğümüz insanlar bunlar, haklarında fikrimiz olmayacak mı hiç ?
üçüncüsü, sadece beğendiğim bir kadın hakkında başlık açtım, daha sonra bir arkadaşımın uyarısıyla sildim. bu tutumumu eleştiren arkadaş başlığı açan entryi silip kaçmış o yüzden kim olduğunu bilemiyorum. ancak şunun farkındayım: sadece benim tanıdığım fakülteden bir kız hakkında ad ve soyad içeren başlık açsam rahatsız edilebilirdi, suçlu olurdum. ancak sadece instagram' da 60.000 takipçisi olan, tiktok, instagram, onlyfans, reddit' te tanınan ünlü bir kadın hakkında, adını ve soyadını içeren başlık açmaksa moderasyonun vereceği her türlü cezayı kabul ediyorum. yeter ki tüm influencer ve benzeri ünlülerin başlık ve entryleri de silinsin.
dördüncüsü, ben de seni sevmiyorum, sözlükten gitsen üzülmem. seni haklı bir sebepten ötürü donuza eklemiş olsam da sana saygı duyarım ve asla haddinden sert ayar vermem. sen de beni sevmeyebilirsin, donuza ekleyebilirsin. saygı ve format çerçevesinde istediğimizi yapma hakkımız vardır.
biraz uzun oldu ama her şeyi açıklığa kavuşturmam gerekiyordu. bunu yapmasam kendimi iyi hissetmezdim.
sözlükte iyi vakit geçirmeni diler, saygılarımı sunarım. iyi geceler...
Kadınlara sağlam racon kesmiştir
Adam gibi adamdır.
(#46626104)

eyvallah kardeşim. kusura bakma buraya nadiren uğradığımdan yeni gördüm.

kadın yalakası yıkık ezik amukat meriçlerle savaşımız, hep cephede sürüyor. Bu meriçlerin egosuyla vasıfsız yere egosu arş-ı âlâ'ya olan egolu kadınlarla da dört bir koldan savaşımız devam ediyor.

zaten bu yüzden ya benim yalnızlığım, neyse.

racon bizim işimiz, 1992'den beri bir yerel markayız. büyüyünce de global marka olacağız inşallah.

edit ; imlasal şeyler.
geçmişte hakkımda gerçek dışı ithamlarda bulunduğu için donuz listeme eklediğim kırıcı bir yazardı. az önce nickini hatırlayıp tekrar nick başlığına baktım ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. şimdi yine cevap verebilir ama okumayacağım. mutlu ama uzak olsun.
kimse hakkında "kolay kolay" ucuz ithamlarda bulunmayan yazardır.

bulunduysam %99.99 hak etmişsindir. burada bir tane ismi lazım değil "amukat" hatırlıyorum. muhtemelen bu arkadaş, kendisiyle maalesef aynı takımı tutuyoruz.

eğer o değilsen, özür dilerim

ancak o kişiysen, kendimle bir kez daha gurur duydum. vizyoner bir galatasaraylıymışım.

vizyonerdir, serseridir, alemcidir, neşelidir, afet-i devrandır, delikanlıdır, öz eleştirinden kendi kendini yiyip bitirmektedir.
ne kadar alay ve ayar dolu olursa olsun, hatalı konularda yanıt vermesi de desteklenmesi de yanlış olan üzmüş yazardır. mutlu ama uzak olsun. saygılarımı sunarım.