bugün

1- bir çok vitamin ve mineralden oluşan, genellikle hastaları tıbbi yollardan güçlendirmek için kullanılan haplara verilen genel isim.
2- doğal ve enerji verici gıda maddelerinin (meyve ve sebze) karışımından oluşan içeceğe verilen ad.
vücudun direncini arttıran içecek. ne zaman grip olunsa portakal, havuç, nar, greyfurt, vb sıkılıp içilir temel reisin ıspanak yemiş haline dönülür. *
genelde bu ilacı kullanması gereken kişiler değil, içmemesi gereken kişiler kullanıyor ki şöyle; beslenme yetersizliği olan kişiler vitamin ihtiyaçlarını bu tür ürünlerden alması gerekiyor, ama bu ürünleri kullananlar genelde sporcular oluyor. Ayrıca yapılan deneyler sonucu hiç bir işe yaramadığı ortaya çıkmıştır. http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/474989.asp

(bkz: one a day)
(bkz: unicap)
(bkz: megadyn)
(bkz: centrum)
okula giderken -ilginç bir şekilde- sabah uyanmamı sağlayan tek şurup çeşidi. en güzeli minadex.
bir haftadır kullanıp da sarı işetmesi haricinde bir etkisini görmediğim meret. toprağa çişimle adımı yazıp şuna benzer bir sonuç almayı ümit ediyorum:

http://4.bp.blogspot.com/...ci+tasarimlar+%282%29.jpg

heves eden arkadaşların kulağına küpe olsun: erkekler için olanları demir bakımından düşük içeriğe sahiptir zira kandaki fazla demir oranı vücuda zarar verir.
(bkz: supravit)
Multivitaminlerin aşırı tüketimi kalp krizine sebebiyet verebilir.
ay itibariyle benim de bahar aylarında yaşadığım yorgunluğa karşı kullandığım vitamin bileşimi.
bilinçsizce vitamin kullanmak tehlikelidir, eczane ürünü olanından ve ölçülü kullanın.
Küçücük hap ne yapacak bunlar kandirmaca diyen cahillere bakmadan eksiklik hissediyorsaniz gun için yorgunsaniz kullanın. Supplementler bir şey inşa ederken yapının kilit noktalarında kullanilan küçük parcalara benzer; önemsizmiş gibi gozükur ama aslinda yapıyı ayakta tutan onlardır. Yediğin gıda zaten degersiz hele turkiyedeki gidalarin besin degeri epey düşük. Bunları yiyip multivitamin ve diger destek urunlerinden kullanirsan gerçekten kuvvetli zinde olursun. Bana hep soruyorlar beden yorulmuyorsun diye. Benden epey genç olanlara bakiyorum ölu gibiler. Tabii spor da yapmanız veya belli bir spor gecmisinizin olmasi lazım.