bugün

tüm sevdiklerine en kısa zamanda allah kavuştursun dediğim dost.

arkasından bir kova su yerine bir büyük şişe tekirdağ rakısı döktük.
Aşk hakkındaki görüşlerini paylaşarak başlığının şekillenmesine girdikleri onlarca entry ile yardımcı olmuş güzel yazar ekibinin bir uyesi. (bkz: aşkperest)

ekibin diger üyeleri için :

(bkz: bl)
(bkz: larker)
(bkz: fatal)

Edit: aşkperestlere ilave ve özür...
(bkz: korkusuz korkak)
(bkz: bombacı mülayim)
(bkz: #4534885)

şahsıma ta irlanda'dan ayar vermiş süper yazar. *
bu adamin entrylerine hedef olacağima, travestilerle birlikte olurum.

kendini özleten dostlardan biridir. umarım her şey yolunda gidiyordur yeni memleketinde.
yolun hepsini kosamazsin biraz durup nefes almalisin dusturunu benimseyen kisidir. bir sure yokum bir sure alemi gokyuzunden seyredecegim ama alemi seyredip canimi sikacagima ya giderim pub guiness e takilirim yahut giderim vururum kendimi yollara ulysesi kasfetmeyi adarim. ama ulyses kesmez beni cunku cok light bir kitap. oyle korulacak gibi degil. yoksa ben mi cok zekiyim? yoksa cok m ahmagim? neysem neyim iste o kadar. sizi chp-akp fb-gs-bjk ateizim- inanc konusunda ulvi bilgilerinizden ogrenme sansini pas geciyorum ve en
buyuk hugo diyorum. hava karanlik ciderin tadi bir kac damla damlatilmis meyvelli sodaya benziyor, off sikildim ucak kacacak haydi eyvallah diyorum...
bir kemal sunal karakteri. mülayim sert, yanlislikla mülayim ters in raporlarini alinca isler karisiyor filmde.
ah be abi dediğim. gerçi hakvermemek mümkün değil. neyse, ira'ya selam söyle bizden.
f16 uçağımla göklerde rutin turlarımı atıyordum az evvel. bir yolcu uçağı gözüme takıldı. sakin sakin uçuyordu. yani normalden daha yavaş. pilotla bağlantı kurdum "kardaş bi problemmi var, yavaşsın" dedim. yok dedi pilot, bir sakinlik geldi nedenini bilmiorum. içeri bi göz attırsana dedim, yolcular arasında sessiz, sakin mülayim biri var mı. baktırdı varmış. ondandır dedim. bizim mülayim in sakinliği pilota da sirayet etmiş. yolculuğa çıkmış. yolu açık olsun.
uzaklarda olduğunu öğrenilen yazar. bir şarkı armağan etmek gerek.

Duvardaki resminle avunur gönlüm
Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin
Ne çabuk unutuldu nerde o sözün
Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin

Ne güzel de duruyor resmin duvarda
Sanki bana gel diyor çok uzaklarda
Soruyorum seni ben bütün kuşlara

Bu dünyada en mutlu beni sen ettin
Mutluluk ikimizin diye beklettin
Ağlamaklı bir günde beni terkettin
(#4777532) kafatasını açıp içine bakmak istediğim yazar. ondan sonra da ketçap sıkıp yemeyi düşünüyorum.
ulular ulusu ulusözlük aleminin en kral, en kapasiteli, en kalemi kuvvetli yazarlarından.

viskisini alır oturur klavye başına, felsefi birikimiyle kendi üslubunca döktürür kelamları. bazen mesajlarını gizlese de üslubunun içine, "şaşı bak şaşır" gözlüğümle şappadanak anlarım ne demek istediğini. o gülümseten üslubunu bırakıp akademik makale tadında yazdıkları ise mutlak suretle okunmalıdır "yeni şeyler" öğrenmek için. biliyorsan bile gelişmek için, o yazıyı okuyup, yazı üzerinden eski bilgilerinle harmanlar sunarak yepyeni sonuçlar çıkarabilmek için.

sana geçmiş olsun, onlar ise birer birer otobüsün olsunlar mülayim. *
sözlük formatını iyi bilen yazar abicim ,bize lazımdır geri gelsindir.
kendisine yalnis yapan kisi ve kuruluslara ceza olarak, kendisini geri çekerek cezalandıran kişi, klavye üstadı, paralı insan, irlandalı kapitalist,
neo-klasik bi adam.
eskilerden bir yazar. baya vukuatlı. misal;

kadim mısır devirlerinde, uludağ sözlük'te yazar olmuş bir sözlük zararlısının, "ulan madem beynim yok, sırtımın aşağı tarafındaki bir organı kullanarak bu eksiği gidereyim" noktasından hayata bakarken çok pis şekilde "osmanlı padişahlarına kancık demesi" gelmiş. olaydan müteessir olan mülayim çelebi, "târih fî edît-i entryânü'l mevcûd" adlı kitabının (#4777641)'inci sahifesinde bu hakaret hadisesinin devamından şöyle bahseder:

"densizlik vâkî' olanda, devrin eşrafından imhotep nam bir zât peydâ olup bu zararlıya mucibince mukabele etmiş amma ve lâkin devr-i mezkûrda hâkim fitne-i fir'avn cümle âleme ve bilhassa müdürasyon'a sirayet ettiğinden sebeb, mevzûnun adaletle hükme bağlanması mümkün olamamıştır. ambelbeter, müdürasyon içre mevcud bîliyâkat eşhâsın bed-marifeti olsa gerektir ki imhotep, çaylakîyye zındânı'na sevk olunmuştur."

bir girişinin Mısır'daki Büyük Sfenks'in sağ ayağında olduğu halk arasında söylenegelen yeraltı galerilerindeki devâsa kütüphanelerin birinde bulunan Lefâlüs Baba'ya ait bir hikmet ve tarih kitabında, mülayim çelebi'nin yazdıklarını okuyan müdürasyon memurlarının hatalarını örtbas edip, çelebiyi susturmak amacıyla onu da çaylakî zındânı'na nasıl gönderdiklerinin uzun uzadıya anlatıldığı iddia edilir.
irlandaya gitmiş dediler zatüçün. bre söyle bakalım ne üçündür mülayim paşa.*
gezgin derviş.

perşembe günü yurduna dönüyormuş.
18.40 da istanbul a ayak başmış olan insan evladı. nasıl imhotep le beraber tarafımızdan havalimanından uğurladıysa öyle de karşılanmıştır. hoş gelmiştir.
come together demek istediğim güzel insan.

bir gün yine, memleketimizin bir başka güzel bölgesinde görüşmek dileğiyle.

memleketine geri dönerek yüreklerimizi ferahlatmış güzel insan. ümit etmekteyim ki, kuzey doğusundaki kelt ırkının nadida içkilerinden yeterince zulalamıştır. selam ederim.
sabaha kadar uyumamam için elinden geleni yaptı sağolsun. ama trixx ve istenmeyen adam'ın başı yandı kusura bakmasınlar.*
ikili zirvelerin, hosmuhabbet yazari.

kendisiyle gerceklestirmis oldugumuz iki kisilik "sirkeci zirvesi"nde tanisma serefine nail oldugum uludagsozlugun sembol ismi.

hakan sukur galatasaray icin neyse, mulayim uludag sozluk icin o`dur. fethullah gulen ne tarafa duser onu simdi cikaramiycam. bi bira cakarsam belki zihnim acilir.
istenmeyen adamın adına düzenlediği zirvede tanıdım. Hoş sohbet bir abimiz. Ben saçma sapan bir konu açsamda giriş için kendisi hiç bozuntuya vermedi. Yazdıklarını bir okuyayım dedim yirmibirbinbeşyüzdoksanaltı yazı girmiş. vazgeçtim tabi.
bana "canım" dedi bir gün. o günden sonra hayatım değişti. bambaşka bir insan oldum. sekerek geçiyorum sokakları, çiçeklerin yanaklarından makas alıyorum, serçelere su veriyorum.
bana kargoyla yesil erik gönderme sözü veren yazar. simdiden tesekür ederim.*