bugün

Güney Kore'nin yeni sosyal medya trendi. Yemek yerken canlı yayın yapıyor, bu arada seni izleyenlerle sohbet ediyorsun. Bu işten yayın başı 1.500 dolar para kazanan 14 yaşında bir çocuk da var. Allahım akıl fikir ver... `http://www.yiyenadam.com/...-500-dolar-kazaniyor/1621`
bu bir batak ve allah belasını versin ki ben bu batağa düştüm. hepsi instagram keşfetime düşen bir videoyu izlediğimde başladı. sonu yok ve herkesi bu batağa düşmeye davet ediyorum. çünkü saat 03.03 ve o yedikleri hiçbir şeyi yemediğim halde hepsini canım istiyor.. lan o nasıl yemek öyle çiğ yengeç yiyosun?! bu ne iştah.

buyrun instagram #mukbang bi kere bakın lütfen.
o batağa ben de düştüm. her seferinde Sırf bu sefer ne kadar büyük lokmayı ağzına sokabilecek merakıyla izliyorum. Ayrıca normal hayatta nefret ettiğim o yemek yerken çıkan şapur şupur ses nedense beni rahatsız etmiyor hatta hoşuma gitmeye başladı ama yanımda birisi yapsa ağzına vururum iki tane. Mikrofonu da ağızlarına yakın tutuyorlar ki daha fazla ses çıksın. Ben böyle delice bir şey görmedim. Hele bir kız var 5 tencere yemeği yedi üstüne litrelerce kola içip sonra da tatlı kısmına geçti. Tatlı dediğim de büyük bir pasta. Bunların midesi ne alemde? Başka bir koreli ise utanmasa tavuğu kemiğiyle birlikte yiyecek. Adam üstünde en ufak parça et bile bırakmadan yiyor helal olsun.
Gece gece izleyerek deli dehşet acıktıran videolardır, allahım kore yemeklerini merak edip yemek isteyeceğim aklıma gelmezdi ama çok güzel görünüyorlar özellikle rice cake. Uzun zamandır takip ediyorum bu tarz videoları, şu an aç bir şekilde uyuyacağım.
Acikinca acip izliyorum. Delirmek boyle bir sey.
Devletimiz nöron israfına yol açan tiktok videolarına yasak getirsin. Tiktok kullananları rehabilitasyona alsın...
Ağız şaplata şaplata ne idüğü belirsiz şeyleri yiyen böcek kılıklı ve iğrenç koktuklarını düşündüğüm Çinli kızların videolarını YouTube neden ısrarla önüme çıkarıyor anlamıyorum.

Onu geçtim ulan çinliler güney doğu asyalılar. Ağzınızı neden şaplatıyor iğrenç şekilde yemek yiyorsunuz. insan mısınız...
hiç sevmem bazen denk geliyor 20 yumurta yiyen pis mikrop karılar asabım bozuluyor.
hayat ne zor sevmediğin şeyler çok.
Deborahyowa var bi mukbangin kraliçesi.
görsel