bugün

harun abi çıkma riski az buz olmayan bir yazar.
hesabı yeni açmış ve hemen erkek hesabı olduğunu belli etmiş ama kendini kadın diye tanıtan yazar.
(#40935630)

Mağara soğukmuş herhalde.
afrodit hanım gibi yazan, kadın olduğunu düşündüğüm yazar.
Nickinin hakkını veren yazarlardan. Kendisini fazla tanımasam da bana verdiği tavsiye ve teselli mesajları sayesinde içimde bir kıpırtı hissettiren insanları mutlu etmeye planlanmış bir saat gibi tik tak mutluluk saçan yazar.

Kendisiyle herhangi bir bağımız olmamakla birlikte 20 dk dır tanıyorum. Inanıyorum ki kendisi de diğer insanlara karşı bana yaklaşımı nasılsa öyledir ve iyi kalpli biridir. Varlığı türk varlığına armağan olsun, iyi yazmalar diliyorum.
En nefret ettiği şey erkek sıfatı olan lâkin yine de "ulan" kelimesini ve eril bir hakaret olan "amk" kısaltmasını kullanan "dişi" bir harun ağabey.
Ben de dişi, 32 dişi.

Her neyse. Sinyal verildi.
Bu ağaçlar, güzel kuşlar, Yürüyelim arkadaşlar, lay lalaylaylay.

Eklemedir koca konak: saygıdeğer ağabeyim, kelimeler ile var olduğun ve o nur dolu sıfatını göstermediğin bir mecrada takılıyorsan seçtiğin sözcüklere ve kurduğun cümlelere göre yargılanırsın. Bu da erkek yahut kadın olarak algılanabilir olduğunu izah eder. Yani, Genel olarak erkeklerin kullandığı ve toplum tarafından onların sayılan kısaltmaları ve zamirleri kullanırsan, erkek sanılman da gayet olası.

Her neyse. Canı sıkılan gelip burada şaklabanlık yapıyor arkadaş. Yalnız trans birey özentiliği de yeni yeni türedi.
Nesillerdir girip çıktığım ortamı seks yuvası olarak nitelendirip kendimi genel ev çalışanı gibi hissetmemi sağlamasına rağmen hoşgelmiş yazardır.
Hayır anlamadık. ipucu ver.

Ed: bazı ibneler var entryleri silip kaçıyor. Bazı yiğitler var silindikçe upluyor.

Başlık başa.
dikkat çekici şeyler yazarak ilgi odağı olmak isteyen yazar.
kendisi halamdır hörmette kusur etmeyin..

aqlınızı alırın aqlınızı!
bence şöyle bir şey;

görsel
biraz anlama güçlüğü olan ama sevdiğim bir yazar. kız olsa sarılırdım.
En son nickaltına yazdığımda biri eski nickini mi ne ifşa etmeye çalışıyordu neyse konu o değil. Derin araştırmalarım sonunda(kaynaklar güvenilir) kendisinin erkek olduğunu öğrendim.

Buradan zall a sesleniyorum gerekli işlemler başlasın, sözlük abazalarını caydırmakdan işkem yapılmalı.

Nokta.

Tşk.

T: eskilerden sevilen yazar.
4 yıldır aynı foto amk.

Ed: erkek gibi maşallah.
görsel
görsel
Zoofili.
taş gibi bir hanım fotoğrafını araklaması, taş gibi bir hanım olmasından mütevellittir.

akıl oyunları babako. anlamıyoğğ musunuz?
Malum sitelere düşmüş yazar.
Güzel kızmış,allah sevdiğine bağışlasın.
iki yaş daha genç olsaydı varya kaçırırdım.
Sen kadınsan diğerleri ney.
Hediyem olsun burun deliklerine...

görsel
Gözleri de güzelmiş amk

Ben tövbeliyim. Yiğitlerim saldırın.
(bkz: dont feed the troll )
(bkz: attention whore)
iki dağın arasındaki hazine mağaralarını çok merak ettiğim yazarcık.
birinde kızıl diğerinde kara yakut bulunan bu iki mağaraya aynı anda girip çıkabilecek iki anahtarımın olmaması çok kötü..
yeni bir abla. Canım ablam ya.