bugün

ilk sıraya kendimi yazıyorum. ve muhabbet etmelik birini arıyorum.

Özelliklerim;

Sporu severim, spor salonuna yazilirim ama gitmem, genel kültür ve sanat konularında bilgim vardır, sakallıyım. Şimdilik bu kadar.
Bizimle degılsın.
burası access mi dedirtir.
yaz benide lazım olurum birine bir gün.
içinde bulunduğum.
isteyen, canı sıkılan kardeşlerim mesaj atabilirler.
ekleyin benide asayişi sağlarım.
film izlemeyi, satranç oynamayı ve gezmeyi severim, unutmadan pc yide severim.
(bkz: muhabbete girilmeyecek insan türleri)
Çokça film izlerim, oyun oynarım, kitap okumam, şiir sevmem, içip içip memleket kurtarmayı severim, şimdilik bu kadar.
Uzmanı olduğum herhangi bir konu yok.

Spor salonuna gitmem kendimle barışık biriyim.

Genel kültür falan işte hepsini uludağ sözlükten takip ediyorum çok şükür yetiyor.

Sakalı yok ama sözü dinlenir bir insan olduğum söylenir.

Laga luga ortamların aranan elemanı, en ciddi ortamı 3 dk da sulandirabilme yetisine sahip bir bireyim.

Erkeksi lezbiyenle, efemine gay arası bir cinsiyete sahibim.

Fizikseliteyi önemseyen yazarlar için yeni çekindiğim mayolu halde 1 boy 1 portre fotosu atarım.
içinde bulunmadığım yazarlar topluluğudur.

2 gün den fazla sohbet edebilen sayısı 5ten azdır.

Siz tabi arkada kadınlar hamamı vs garsoniyer dönüyor sansanız da Şüphesiz ki lookin sözlüğe sosyalleşmeye gelmemiştir. Herkese de Tavsiyemdir.
Başlığa tıkladığınızda kimlerle muhabbet etmemeniz gerektiğini gösteren veritabanı.
(bkz: data found)
Benimdir. Sozlukte de birkac kisi var muhabbet edilecek ama ismini verip size mesaj attirmayacagim ehe *
yaz beni.
hiç de aramadığım fırsat. monologtan hoşlanmıyorum.
Beni yaz. Evet, ismail. Büyük i ile. Ne? Sözlük formatı mı? Olsun sen büyük yaz, küçültür ise o sözlüğün ayıbıdır.

Ortamda kafa dengi bulamadığı için sözlük kişileri ile lak lak etmek isteyen yazarlar databeysi.