bugün

özellikle 2000'li yılların ilk 10 senesini kapsayan samimi sohbetin devamlılığıydı. samimiyetin sınırı yoktu tabi.
1. nesil asker kaçağı!

kıdemli albayı astsubay sanıyor.

(#18655705)
BURASI KASIYOR MU DiYE SORMAYA SEBEB OLAN MUHABBET. HE HE SÖZLÜKTEN DEVAM EDELiM DiYE NiCK Mi ALSAM SORUSUNU AKLA GETiRiR.
Süper bir 1.nesil yazar
artık skype ve gtalk tercih sebebidir.
nicki ile güldürmüş yazardır. tebrik ederiz.
Biraz da benden bahsedelim;

1868 yılında mekkede dogdum, 11 yaşında konsamatris olarak başladığım tavernacılık hayatına 16 yaşına kadar devam ettim. 16 yaşında medineye göç etmek zorunda kaldım, medine de ölümsüz aşkım gazinocular kralının genç oğlu külhanbastıyla evlendikten sonra 2 çocuk dünyaya getirdim, sonra yedik onları, külhanbastıyıda öldürdüm, bunu duyan babası peşime düştü, arka sokaklara kaçtım ben de. Dizi çekiliyormuş orda da kanal d de oynuyoruz abi dediler. Ben de yoldan sapıp başka bi sokağa girdim, iki tane kedinin birbirine bağırışmasına şahit oldum. Hemen araya girdim tabi. Yapmayın, etmeyin beyler ayıptır dedim. Miyav miyav falan dediler. Bağırıp çağırdılar. Bende sinirlendim ikisinide ısırdım, baktım bu yol yol değil eve döndüm, tesadüf o ki halka 2 vardı televizyon da. Gece vermişler korkayım diye. ilk filmde aklıma takılan şeyler bu filmde de takıldı mesela. Bizim sırma saçlı kınalı yapıncağımız samara var ya hani o çocuğun içine kaçmış lan. Annesi onu hastaneye yatırdı mesela. doktor ona akıl hastası muamelesi yaptı. Yıllardır küçük çocuklar babalarını, erol taş'ı, spaydırmeni falan örnek alıyolardı idol olarak benimsiyolardı ya. O dakikada içine samara kaçan çocuk benim idolüm oldu. Ortak bir noktamız var bikere. Bana da akıl hastası diyolar. O yüzden dikkatle izledim filmi. Özellikle çocuğun hareketlerini. Aynılarını ben de yapacağım. Bi karede doktor geliyor çocuğun yanına. Çocuk sana bişey göstertçem diyor bakıyor aptal aptal. Sonra kadın kendi boğazına iğneyi saplıyor. Kendi iradesiyle, saplarken çocuk 'sakın durma' dedi ayrıca. Aynısını ben yaptım. Sana bişey göstertçem dedim bizim temizlikçi kadına ve tırnaklarımı incelemeye başladım. Çocuk da oralara bakıyordu çünkü. Baktım... Baktım... Sonra temizlikçi enseme Bi şaplak attı 'hadi lan zamanımı alma ne gösterceksen göster' dedi. 'sakın durma' dedim. Tokat manyağı yaptı beni.
Bir de annesinin rüyasına falan girdi. dedi ki 'onun nereden korktuğunu biliyorsun anne'. Bi anda küveti gördüm. Bir sürü su hep. Boğ beni diyor yani çocuk. Enteresan. Ben o kadar diyemedim ama. Çağırdım doktoru. 'beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar' dedim. Tepki vermedi.
illaki samara mı kaçmalı içime anlamıyorum ki.

Telefon çaldı sonra. Adriana lima, hani dedi gitmiyor muyuz paris'e, ben ibiza' ya gidelim dedim, o paris. Tutturdu bi paris kodumun karısı bir haftadır. Yemek falan yedik işte. Restorantta zidane ve eşini gördük hatta, çökmüş herif. juventus 'ta beraber oynardık, hep beraber üzüldük bu duruma. Bu arada birkaç saat önce polisler evimi aramaya geldi. Bu ergenekon olayının iyice suyunu çıkardılar. Emekli orgeneral adamın evi aranır mı arkadaş ? çocuklar çok korktu tabi. Ama ben metanetimi korumalıydım, hemen onları yatak odasına gönderdim ve darbe planımı başkomser tuncay'ın eline verdim. Chavez aradı hayırdır dedi, dedim rahat ol bana bişey olmaz. Yarın çocuklarla balığa çıkıcaz ben hafiften kaçayım. Ankara 'yı bu yüzden seviyorum işte. Tarihi güzellikleri, boğazı ile bambaşka bir şehir hakikaten.
sanal ayak fantezisinin başlangıcı olabilecek bir söz.
bir lafıyla gözlerimin dolmasına sebebiyet veren, gerçekçi, tespitçi, kaliteli yazar.
(bkz: burası kasıyor msn var mı)
birinci nesil yazar.
sanal alem abazası cümlesi.
edit: nick sahibi alınmasa ya.
çok tanıdık bir cümle, aynı zamanda nickmiş. kestirmeden gitmiş arkadaş *
aslında entry girmeye geldik de yanlış gelmişiz anında kıvıralım bari, msn den devam edelim ne haber kanka *
bilgisayarımın tamamı korsan yazılım dolu.
işletim sistemi dahil hepsi korsan.
insanlık için küçük ama kişiler arası büyük bir adımdır.
*benim işim var çıkmam gerek.
*ozmn msnden devam ederiz gelince?
bizlere hoşgeldin demesi gereken yazar.
yanlış yönlendirilen başlıktır. lan hadi başlığını yönlendiriyorsun yada düzeltiyorsun o zaman şu fukaranın nickine de el atda onuda düzelt bari, belki dil bilgisi gelişir.
yazar hakkında iç açıcı olmayan bilgiler için (bkz: msn den devam edelim)
edit: düzeltilmiştir.
(ara: burası kasıyor)
şaşırtıcı. hayalet gibi senelerdir aramızdaymış. ama yeni farkedildi. hoşgelmiş diyelim o zaman. *

edit: (bkz: msn den devam edelim)
aldığı nick ile ne kadar espritüel olduğunu göstermiştir. umarım entryleri de almış olduğu nick kadar tatlı, şukela olur...
gerçektende sözlüğün en komik kullanıcı isimlerinden birisi. tebrik ediyorum...
beynin bir kısmını aldırmış insandır bu "mde" yerine ise arpa suyu ve alkol doldurtmuştur hakkımda söylemek istediklerini bir an önce duymak istediğimden mütevelit yanına geliyorum ya da (bkz: çıkışta görüşürüz)

ekleme: yada ayrı yazılırmış kendi uyardı demekki beynin büyük kısmını aldırmamıştır...
süper bir nick. çok kıskandım.
ciddiyetten uzak,hayatı lay lay lom tadında yaşayan şahsiyet. sanal nuri alço olmak gelecek hayalleri arasında . **