bugün

michael schumacher in yarış içindeki panolarda ve yarış sonuçlarında filan kullanılan adının kısaltması.
(bkz: master of science)
(bkz: msn)
"Mediterrenean Shipping Company" nin kısaltması.Italyan kökenli bir şirkettir ve dünyanın MAERSK'ten sonra 2. büyük konteyner taşıyıcısıdır.
üçüncü nesil bir çaylak. ayrıca ekşi sözlük te bir yazar. hatta kendisini tanıyorum. * *
o artık yazar.*
sözlüğün müzisyenlerinden, gitarıyla sevişen adam. joe satriani'nin yandan yemişi.*
(bkz: michael schumacher)
"Mediterrenean Shipping Company"

izmir limanında her gün kafadan 3-4 gemisi olan bir taşıma firması.
dünyanın en büyük ikinci konteyner taşımacılık ve denizcilik şirketi.

görsel

birincisi için (bkz: maersk)
mediterranean shipping corporation , ayrıca lüks cruise gemileri de vardır. Geçtigimiz günlerde Msc Fantasia ile seyahat etme firsatı yakaladım oldukca guzeldi, lakin bize gore epey bir pahali geliyor.
türkiye acentası arkas uluslararası taşımacıcılık a.ş olan şirket.
mobil terminaller ve sabit lokal terminaller arasındaki ses ve veri bağlaşmasını gerçekleştiren donanım veya yazılımdır.
bir diğer adı akdeniz denizcilik şirketidir.
1970 yılında cenevre de kuruldu.
diego apote bulunuyor başında.
toplam 405 adet gemisi bulunuyor.
asyaport, gündemdeki limanları.
msc fantasia en büyük gemisi.
2.000.000 TEU konteyner kapsitesi hedefleri.
MSC Cruies e ait 11 adet gmeileri bulunmakta.
2011 senesi itibari ile maersk dallamasını da geride bırakıp hem teu hem gemi açısından birinciliği almış, aşmış gemi acentasıdır. sehır ıcı otobus hatlarından metro calısma mantığı ile dunyanın dort bır yanına paldır küldür yuk tasırlar bunuda gayet basarılı yaparlar.
(bkz: a master s degree in science)
1970 yılında Cenevre'de kurulmuş, Türkiye pazarında 1978 yılında Arkas Denizcilik ve Nakliyat altında faaliyete başlamış. 1995 yılında yine Arkas içinde ayrı ve özerk bir ortaklık yapılanmasına kavuşmuş, dünyanın en büyük ikinci, Türkiye'nin en büyük konteyner taşımacılık şirketidir.
yolcu gemileri de epey ünlü olan dünyanın en büyük 2. denizcilik firması. 1.'si için (bkz: maersk sealand).
schumi'nin f1 yayınlarında görünen zaman ekranlarında adının kısaltması.
Açılımı *mediterranean shipping company* olan,aslen kargo işiyle uğraşan,lakin son 20 yılda cruise işine de girmiş en büyük italyan şirketlerinden bir tanesi.

Sorrentolu Aponte ailesi tarafından kurulmuş olup,cruise bölümünün kurulması tamamen gianluigi aponte'nin karısının *yaaa bende bunlardan istiyorum* şeklinde trip atmasıyla olmuştur(dalga geçmiyorum,tamamen gerçek).

Cruise endüstrisinde çalışılacak en boktan şirketlerden birisidir.Aklınızı kaybetmemek için özel çaba harcarsınız.

Türkiyede arkas'la sıkı fıkıdır.Kız alıp-verme olayları da mevcuttur.
bir efsaneye göre kurulduğunda adı "mafia shipping country" di. sonra işler açılınca lan abartmayın değiştirin şu ismi baskıları ile değiştirilmiştir. 463 yük gemisi, 13 cruiseları var. paranın canına okuyan cenevre merkezli dünyanın en büyük konteyner taşımacılığı yapan şirketi. 13 milyon da konteynerları vardı en son. medlog isimli bir de alt kuruluşu vardır. kara taşımacılığı içinde bu isimle girmişlerdir türkiyede piyasaya.