bugün

müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi durumda olan(birinci diyebiliriz) fakat müslüman bir ülkede "black friday" kampanyası yapabilen online alışveriş sitesi. efendim cuma günü sizin için "kara" olabilir lakin bizim için mübarek "ak" bir gündür. bırakın batılı pazarlama tekniklerini kendi milli pazarlama tekniklerinizi geliştirin.

(bkz: müslüman mahallesinde salyangoz satmak)
güzel güzel ayakkabı markalarının, sikko sikko modellerini verdiği alışveriş sitesi.
indirimde görünen ayakkabıyı satmaması en büyük farklarından. Bir sabah kalktım, sarhoş gibiyim ve ne göreyim! Sevdiğim bir converse modeli indirimde! Hemen tıkladım. Ama olmuyor olmuyor olmuyor! Hep hata çıkıyor neymiş bilgiler yanlışmış! O sinirle girdim trendyol' a ve saat aldım, takır takır da kabul edildi bilgilerim. Anlayacağınız para için değil hobi için yapıyorlar olsa gerek "private alışveriş sitesi" ni.
edit: o gün bu gündür bir daha morhipo ya hiç bakmadım bile.
aralık ayının başında verdiğim - sitede teslim tarihi ayın ortası gösterilmiş olduğu halde- ayakkabı siparişini daha bugün aldığım site. ayakkabının rengi * bambaşka.. üstelik üstündeki tokası da kopmuş. kısaca rezil bir alışveriş sitesi. bir daha alışveriş yapmak mı? asla!
lokumları çok güzel olan site.
Ürünlerine değilde kargo paketinin içinden hediye olarak çıkan lokuma tav olduğum site.
Artık yeter bir şey almayacağım derken insana bir sürü şey aldıran alışveriş sitesi.

Ev arkadaşım ile beni kargocular tanıyor artık, halini hatrını soruyorum insanların.

Yatmadan bir bakayım dedim uyku tutmadı diye, iki sweat, bir triko, bir tane de kazak aldım.
Daha alacaktım çok beğendiğim 2-3 parça kaldı fakat ekonomik olarak kendimi buna hazır hissetmedim henüz. Haftaya olan kampanyada kalır ise alacağım o ürünleri de.
Beymen de indirimde, 2 çanta çok beğendim ama arkadaşım ile şehir dışına gezmeye gideceğim için alamadım onları.

Bu hastalık gibi, sigara gibi bir şey.
Eğer bulaşmadıysanız boşverin, hiç bakmayın.
insanı müsrif ediyor.
kazık ürünler satan sitedir. evet.
son zamanlarda işleri boşlayan kurum, kuruluş. kargom 2 hafta sonra geldi.
tomy hilfiger gözlüğümün yanında bir kutu lokum gönderen alışveriş sitesi. tek bir tane de yeterdi koca bi kutu lokuma gerek yoktu zaten hiç sevmem lokumu. lokumu yesinler. *
mor bir hipopotamın yanında duran azra ile çıkı yapmış olan proje.
siparişin yanında ufacık bir kutuda orta boy bir lokum yollayıp gönülleri fetheden alışveriş sitesi.
yaptığım siparişlerde genel olarak sorun yaşamadığım site.zaman zaman geciken siparişleri bir iki haftaya ulaştırıp özür de diliyorlar.
Black friday'in müslümanlara yapılan bir komplo olduğunu düşünen müşterilere sahip alışveriş sitesi.
(bkz: Dış mihraklar)
15.10.2015 tarihinde verdiğim siparişin gecikmesi üzerine iletişime geçtiğimde çok normalmiş gibi siparişinizin depomuza 04.11 tarihinde gireceğini tahmin ediyoruz şeklinde geri dönüş yapan, bu vesileyle de hayal kırıklığı yaratan online alışveriş sitesidir.