bugün

11. Nesil yazar. Henüz başlığı açılmamış. Hoşgelmiş.
Sevilesi ve evimde şuan bira içen yazar. Adamdır kendileri
birebir diyaloğum olmamış olsa da uzaktan uzağa sevdiğim yazar kişisi. evet.
Masai mara'da gün yeni umutlarla doğarken büyümekte olan aslan yavrularını fotoğraflamak amacıyla yola çıkan ama uçağı kaçırdığı için Havalimanından dönen yazardır. Geçmiş olsun diyorum kendisine iyi yazmalar.
Sarhoş olduğu için uçağın saatini unutan yazardır. Teşekkürler benimle beraber üzülenlere.
profil fotosu alımlı. Kapak mapak derken iyi bir profil görünümü...
Kırk yılın başı* can sıkıntısından manyağa bağlamış yazar. Alkolik oldum a yakıştıramadım. Oysa ne güzel muhabbet de etmiş birbirimize pembe pelüş ayı hediye etmiştik. Hadi şimdi normalinize dönün. Sanki ilk defa benim yüzümden böyle olmuş sözlük. Şaşırdım.

Edit: üzdünüz mına koyim etliye sütlüye karışmadan geyik yaptık iki başlık açtık ortalık karıştı lan arkadaş sol frame de din dil ırk faşizim akarken benim kampla ilgili açtığım başlıklara mı takıldık. Tişikkirlir gençler.
Eksilenmeyi dert etmeyen yazar. Dakşak mevzusu o sen yanlış anlamışsın zaten kim eksilediyse de bilmiyorum çok mühim değil kendimi eğlendiriyorum. Hepimiz kadar. Muck.
Ben eksiliyorum bunu. Saçma sapan yazıp duruyor.
https://m.uludagsozluk.com/e/37084837/

Teşekkür ettiğim yazar. Öyle çok kasmaya gerek yok zaten bakınca anlaşılıyor zaten.
Zaten zaten zaten. Çocuk git başımdan.