bugün

bir gaming olarak aksesurları excaliburdan alayım dedim ki iyiki excalibur tercih etmişim laptopları kadar aksesurlarıda oldukça başarılı ve sağlam ürünler, özellikle kalvyesini her gaming e öneririm aşırı rahat edersiniz ve çok da sağlam.
Yetmez. internet de hızlı olmalı. Turknet gigafiber mesela.
beni oyundan soğutan illalah ettiren bir önceki gaming laptop markası olur kendileri yinede sevenleri kullananları vardır belki bendeki model sıkıntılıydı bilemiyorum ama şuan excalibur kullanıyorum kafam rahat açıkçası...
beni oyundan soğutan illalah ettiren bir önceki gaming laptop markası olur kendileri yinede sevenleri kullananları vardır belki bendeki model sıkıntılıydı bilemiyorum ama şuan excalibur kullanıyorum kafam rahat açıkçası...
Sağ olsun Beni 4-5 senedir idare eden canım bilgisayar. Tabii bunda oyun oynamıyor olmamın da etkisi yadsınamaz elbette.
bok fırın gibi. bok menteşesi kırıldı.

canavar gibi makinedir
Harun Can reisin ekmeğini yediği oyun bilgisayarı.
Kesinlikle uzak durulması gereken...

Alacağımız workstation burada yaklaşık 39 bin lira daha ucuz diye tercih ettik. Cihaz alev alev. Klavyeye dokunmak için fırın eldiveni takmak gerekiyor. 6 ayda menteşeleri kırıldı.

Ucuz etin yahnisi...
(bkz: oynayamadığınız oyun kalmasın)
Kimse kusura bakmasın notebook ile oyun oynanmaz.
Bunu alacağınıza gidin Asus ya da MSI nin gamer PC sini alın daha iyi.
pek kaliteli değildir. oyun için kullanınca anakart arızası çıkabiliyor sıklıkla. bir de soğutması pek iyi değildir.
$Ont 2 doları görürse ben de 40 bin doları göreceğim. Orda alırım bir tane, sözüm var.
Şimdilik evdeki Dell'e devam.
oyun için en ideal bilgisayar şuan ki kur dan dolayı biraz pahalı belki ama oyun için bi bilgisayar alıcaksan o monster.
Geçen senelerde 6 bine sattığı ürünü 10 bin bandına çıkaran firma.
oynayamadığınız oyun kalmasın.
1 yıldır kullanıyorum 1 zararını dahi görmedim istediğim oyunu rahatça oynuyorum ama tabikide bir masaüstü değil ama şu masaüstcü arkadaşlar gailba tatile falan giderken sırtlarına asıyolar lol.
Bir arkadaş aldı rtx2060lı laptop şarja takmayınca fps düşüyor oyun kasıyor. tanık oldum bu duruma.
çok oyun oynamayan biri olarak (fm ve dost ısrarları neticesinde cod mw 2 online sadece) geçenlerde abra güncelleştirilmiş modelini aldım 8 bin tl ye. laptop 2 aya 10 bin tl üstüne çıktı fiyat olarak. performans olarak da gayet hızlı ve memnunum gidişattan. eğer böyle giderse 10 seneye yakın sorunsuz kullanırım gibi geliyor.

bu arada bu arkadaşlar bizzat ceo su linkedn de kendisine atılan tüm mesajları cevaplıyor ve arıza bildirilmerini yanıtlıyor o nedenle geri bildidrimleri oldukça iyi şimdilik.
vay amk sözlük erkeklerinin fotoğraflarıyla monster notebook entegrasyonu.
parasini hak eden bir cihaz.
Şarjı aşırı hızlı gidiyor.
"oynayamadığınız oyun kalmasın" reklamları ile tanınan oyun bilgisayarı markası.
bu girdi son çıkan ürünleri hakkında değildir, değişmiş olabilir.

genel olarak ürünleri yılda 3-4 defa arızalanan ve servisinin son derecede iyi olduğu söylenilen firma.
monster abra a5 9.2.2 kullanıyorum. 1,5 sene önce canavar diye almıştım, kendisiyle mutluyum fakat çabuk ısınıyor ve ısınınca fanları deli gibi çalışıyor ya hu.
şu an fan sesine odaklandım ister istemez de, not edeyim dedim.