bugün

sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. hatta en fazla ben destekliyorum.

"bildiğiniz gibi artık molotof ''silah'' olarak nitelenmektedir. yani molotofla saldırı gerçekleştiren bir kişi, silah kullanıyor demektir. böyle bilal'e anlatır gibi anlatıyorum...

işte manifestomuz da burada başlıyor... madem molotof silah, madem molotof kullanan silah kullanmış oluyor, özellikle güvenlik güçlerine, halka ve kamu malına karşı molotof, yani silah ile saldıranlara güvenlik güçlerimiz tarafından ateş açılmasını istiyoruz. bu istek; ortadoğu'nun batıya açılan kapısı olan, demokratik bir ülkedeki ''güvenlik tedirginliğimizi'' giderecektir. bizler türkiye cumhuriyetinin vatandaşları olarak kendimizi güvende hissetmek istiyoruz. özellikle şehirlerimizde her yere molotof atan eşeklerin biricik aşkı pkk'lı köpeklerin bu kampanya kapsamında tutulmasını talep ediyoruz. güvenlik görevlilerine yakıcı silahla saldıran pkk'lı köpeklere ateş açılmalıdır. böylece hem güvenlik güçlerinin hem de halkın güvenliği koruma altına alınmalıdır.

hem polise silah çeken vuruluyor, molotof atan niye vurulmasın? madem molotofu ''silah'' kapsamına soktunuz, o halde gereği yapılmalıdır."
yapılması gerekenin yapılması için yapılan kampanya.
Destekledigim önermedir, benzinlige molotof atan insanciklar derhal yokedilmeli.
molotof atan ayağı kırılmış attır gözümde vurulması her iki taraf içinde en hayırlısıdır.
bir daha molotof atılmamasıyla sonuçlanacak güzel bir kampanyadır.
desteklenen önerme.
Sehilerimizin huzurunu sağlamanın tek yoludur.Destekliyorum çünkü Türküm vatanımı seviyorum.
Devletin iç güvenlik paketiyle yapmaya çalıştığı, kulak verdiği, ancak cehape mehape ve hadepelilerin istemediği olay. Nooooldu lan?
molotof atana ,molotof atılsın.
gereksiz kampanyadır. olum molotof atmadan da ateş açıyorlar zaten ne gerek var kampanya yapmanıza.
kesinlikle yapılması gerekir. molotof atanı götünden vuracaksın bak bir daha kimse atabiliyor mu?