bugün

kimse numara yapmasın hepiniz kızlara mesaj atıyosunuz ve bazı kızlar bundan rahatsız olabiliyor.
önlem alınması da normaldir ama parazit nedir yahu hahahah.
yani bir kere bile istemeden böyle bişi yaptıysanız direk parazitin tekisiniz.
parazit denince niye üzerinize alındınız gençler. valla iyi güldürdünüz.
kız milletinden de abazan olanlar var. cidden var, hadi küsmeyin.
abazan olanlar kendilerini parazit olarak görebilirler ama. çekinmeyin görün lütfen.

bazılarının hak ettiği söylem.
kibar olduklarını gösterir. ben mesajla rahatsız edenlere daha büyük küfür ediyorum. kaldı ki parazit küfür bile değil.
erkeklere demediler üyelere dediler, rahatsız eden üyelere yani. fakat yine hata yaptılar, başkalarını rahatsız etse bile sen kendi sözlüğünün yazarına böyle diyemezsin bu açık bi şekilde bok gibi bir hatadır. ama sözlüğün ironik ve abartsız şakacı üslubundan dolayı bunu hata olarak algılamamalıyız.. buna laf dersek resmiyetçi olurlar buda sözlüğü soğutur.
Sözlüğün bütün erkeklerine demediler. Sadece karı kıza asılan abazalara dediler ancak ben bu fonksiyonu hiç doğru bulmuyorum. Şikayetleri değerlendirip neyin ne olduğuna karar vericez demiyorlar dikkat ederseniz. Kolaya kaçıyorlar. Sonta uludağ kalitesiz bir sözlük deyince kızıyorsunuz. Siz ihbar edin, biz neyin ne olduğuma bakmadan belirli bir süre içerisinde yeterli ihbar gelirse mesaj engeli koyacaz nedir ya? Ne denli suistimal edileceğini bilmiyor mu sanki moderasyon? Bal gibi de biliyor ancak umrunda değil.