bugün

Gecenin dördünde dahi imla hataları için azar işitilebilen, sanki hiç uyumadıkları hissini uyandıran insomniac kişicanlar.
Edit: Eğer bot olmaları söz konusuysa derhal alt+F4 yapılmalıdır.
genelde sitelerin yöneticisidir. ama işleri gerçekten zordur. hele ki sözlük gibi insanı baz alan sitelerde. muhalefet her yerde olacağından bir kaç kendinin bilmeze bakarak moderatörü kötülemek yanlış olur. çoğunluğu dinlemek gerekir.
spam mesajlarıyla göz zevkimizi bozan, açtıkları saçma başlıklarla zihnimizi kirleten yazarımsı boş beyinlere karşı bizi koruyan güzel insanlar.
girdiğim entry yaklaşık 30 sn. sonra silen kişi.
(bkz: seni tebrik ediyorum al bu gül senin)
(bkz: moderasyon çalışıyor)
(bkz: saygı duyduğumuz insanlar)
gereksiz yazıları silmekle mükellef aslında sözlüğün ağır işçileridir.
(bkz: moderatyonun tiki)
uyuyan, her daim uyuyan yazar grubu...
entry sildikleri zaman adlarını göremediğimiz yazarlar. *
senin benim gibi insan*. her insanın olduğu gibi onların da hatası oluyor, ama ben affediyorum, mesela şimdi de affettim gene.

edit: (bkz: beni begenmiyor musunuz)
uludag sozluk'te bulunanların bazıları, adamı yarar.
içindeki ironi'yi anlamadan entry silerler. işleride budur. saygı duymaktan başka bişi elden gelmez.
içeriğinde yaklaşık 3000 yazar ihtiva eden uludağ sözlükte sadece 5 tane olduğunu görünce şaşırdığım mertebe.
içeriğinde yaklaşık* 10639 yazar ihtiva eden buna rağmen 9 tane moderatoru olan ek$i sozluk'e kıyasla uludag sozlukte 5 tane olması cok normal olan mertebe.
bir anlam veremediğim halde, yazarlıktan çaylaklığa düşmeme karar vermiş, gıcık olduğum yönetici.
an itibariyle etrafa sevgi sözcükleri dağıtan pıtırcıklar. *
sözlük yazarlarını pohpohlayan sözlüğün ağa beyleri, ağır abi ve ablaları gibi bir şey..
her biri bir yerden saldırıyor yazarların başlıklarına. ayıp oluyor ama...

(bkz: erkekseniz teker teker gelin lan)
sözlük geçit törenini organize etmiş, bando mızıka eşliğinde bizi selamlayan kişilerden her biri. *
sözlükte en az birinin online bulunması gereken kurum kuruluş. ya da gizemli takılmaması gereken. mesela şu an çok acil bir mod la konuşmam gerekiyor, ama yerlerinde yeller esiyor..
bugun gördük ki icimizden biriyle şöyle muhabbetler icine girebilen.

x: abi naber ya? gözükmüyosun ?
mod: sadede gel.
x: ehe eke ehe , iyi ya işte. ya abi bi derdim var da.
mod: nedir derdin yavrum söylesene.
x: ehe ehe ehe, ya internette dolaşıyodum gene, aklıma bir başlık geldi.
mod: gelir tabi, acsana sozlukte.
x: hah, abi valla, nası deyim, başlık geldi ama acamıyorum.
mod: niye oğlucum?
x: ya abi biraz uzun geliyo.sen bi el atıversen nası olur dicektim ben.
mod: hmm.
x: yap bi kıyak be abi, ha?
mod: soyle bakayım başlıgı.
x: eheh eke kralsın abim.
objektif kriterler konmuş olmasına rağmen kafasına göre entry sildiklerine şahit olunan görev adamları. kadın da olabilirler.
son gunlerde yapilan uygulamalariyla gitgide devlet dairesi mantalitesi işlerini yürüten ve bu yuzden de bugun değil yarin değil ama bir zaman sonra istemeden de olsa herseyi paramparca olmasina sebebiyet verecek olan kurum.
sözlüğümüzde enteresan iki karar alarak zabalayn ile gwaihiri'yi çaylak yapan kurulun her bir üyesi.

artık ortada belli bir homojenlik kalmadığı için kimin, ne zaman, hangi nedenle çaylak olduğunu da tÂkip etmek zor ve can sıkıcı olmakta.

sinirli günlerinde olduklarında tepeye kırmızı bir işaret koysunlar da biz de ona göre entry girelim, bir günleri başka bir günlerini tutmuyor sanki.

- naber abi ?
+ olm hatunla kavga ettik aq yaaa
- yapma yaa
+ evet
- hmm şimdi naapıyon ?
+ sözlükte birkaç yazar çaylak edicem, bana a'dan z'ye kadar 2 harf söylesene

bu tanımlar sanırım; (bkz: gizemli yazar)