bugün

4.nesil ulusözlük yazarı.
ilginç nikiyle tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.
bugün 141 girdi yazan yazar(mış). kutluyorum.
mit vs. cia şeklinde bi takma ad kullansaynmış daha mücadeleci bir tavır ortaya koyacakmış. böyle biri işte.
kendisinin bir hukukçu ya da yaz okuluna kalmış ve sınavına hazırlanırken sözlük ile arasında kazan-kazan ilişkisi kurmayı keşfetmiş bir hukuk öğrencisi olduğunu an itibariyle kuvvetli düşündüğüm yazar kişi.
zira günün başlıklarından (#2112383) (#2112386) (#2112379) entryleri dikkat çekmiş, yardımcı olmuştur.
uzun entryler girmesine rağmen sadece tek bir gün içersinde 141 entry girebilmiş yazar. gariptir. içeriklerine bakmadım ama inanıyorum ki içi dolu entrylerdir ya da inanmak istiyorum. *
(bkz: mit vs cia)
youtube da eğer bu isimle üyeyse, şahan sever biri olduğunu düşündüren yazar.
ankara sevdalısı, soğuk bir şehrin sıcacık gülen yüzü. akademik kariyer basamaklarına sert bir bakış atıp onu yıldırmayı plânlamaktadır. meslektaş kavramının içini olanca gücü ile doldurmuştur kendileri. bol bkz'lı bir sohbetin keyifli insanı olmayı iyi bilmektedir. hoş yazar, dolu yazar...
ilk hayırlı olsunu benden olan yeni yönetim. *
kurtlar vadisine bakılırsa mit zaten cia'iN UYDUSU OLMUŞ..iyi ki ben o diziyi izlemiyorum yoksa kesn cia kazanır bu savaşı derdim * yazar olanı da hoşgelmiş,iyi ki gelmiş..amanın yeni filan gelmemiş moderatör olmuş..hayırlara vesile olsun inşallah..ben de gelişmeler butonu geç yanıyo da..
4. nesil moderatör.
yeni dorduncu nesil hukukcu moderatordür. sözlüğümüze hayırlı olması dileğiyle.
geçenlerde hukukcu olduğunu bir yazarımızın atatürk'e hakaret ettiği gerekçesiyle, onu önce çaylak sonra nasıl olduysa silik yaptırmasından anladığım -eskiden demeyeceğim daha yeni gelmiş- yeni yazar yeni moderatör...

(bkz: uludag sözlük yazarlarının kuyruk acıları)

(bkz: bende hukukcuyum 2 nesilim mod olmak istiyorum)
4. nesil hukukçu moderatör olarak antipatimi kazanmış yazar kişisidir. * *
(bkz: rage against the machine)
edit: zımnen *
3 ay evveline dek çömün tekiydi..
şimdi sözlüğü ele geçirmiş..
hayırlı olsun vesselam.
(#2634636)
moderatörlük görevini bırakmış * olan yazar.