bugün

sinemadan anlayan yazardır.
nicki itibariyle poison ivy'i anımsatan hızlı uuser.*
kadehinde zehir olsa ben içerim bana getir uuserı. bir genelleme yapmış, pir kızdırmıştır ama daha sonra kendini kısmen de olsa afettirmiştir. bu arada alternatif parfüm markası gibi duruyor buradan.*
kendisi kanki yazardir. nickinin aksine aslinda cok mulayim biridir. ancak yeri gelince kotu olmayi bilir becerir. severim kendisini canimdan bir parca gibidir. onun icin herseyin goze alinabilcegi kadim bir dosttur. telepati olayini asmisizdir kendisiyle. saat yol mesafe ayirt etmeksizin ayni dusunceler kafalardan gecmekte kalpler uzulmektedir. ozlenmektedir deli divsane sekilde. klavyesi essizdir. nitekim lisede yazdigi yazilardan bu cok acik anlasilmaktadir. devir teknoloji devri olunca kalemi bir kenara atmis klavyeye sarilmistir. muhabbetine doyum olmaz sen kahkasini duymadan yuzler gulmez. biriciktir kendisi ve bunu iyi bilmektedir. hayatin her aninda semalarda kus misali gezerken omzuna konabilcegin essiz bir yurektir. dert ortagidir, mutluluk paylasanidir. mutlu olasi insandir. mutlu da olacaktir. vakit ona guzel seyler hazirlamaktadir. gozleri isildar kendisinin aglasa da gulse de... onunla aglamasi da gulmasi de keyiftir. yillar yili yamacinda olmasi gereken insandir. el uzattiginda ordadir. kustugunde kalbi yine seninledir. kankidir ayni kandandir. dile kolay tam tamina 17 yili devirmektedir. cocukluktur gencliktir lise siralaridir olgunluktur ve insallah yaslilik da olacaktir.
nickine tezat, gayette hoş bayan. uzun yoldan gelmiş, allah hüseyin şahin in gazabından korusun yazarı.
hüseyin şahin muhabbetlerini kaçırdığıma üzüldüğüm yazar. neyse bidahaki zirveye anlatır heralde. tabi nickimi hatırlarsa. *
bir yanlıs anlasılmayı gidermek isteyen yazar kişisi. *** *
zirveye sonradan katılmış, emo düşmanı yazar, sözlükteki emolara selam ederim. çok sövüyoruz ama, sizi de seviyoruz.*
meydandaki kimse hüseyin şahin'den ders almamasına rağmen benim konuyu açmam sonucu bir anda hüseyin şahinci ilan edilen yazar arkadaş.
zirveye bir uğrayıp giden işletme öğrencisi yazar. beni lost control delisiyle karıştırdığı için kalbimi kırmıştır. *
çok klişe ama; şeker gibi insan. valla öyle.
zirveye gelmesiyle gitmesi bir olmuştur. kendisiyle başka zirvelerde daha uzun muhabbetler kurmak istemekteyimdir.
iyimserliğiyle kimi insanların yemi, kimi insanların baş tacı olan türünün son örneği kişi. komşu olduğumuz ve manitam olduğu için çoğu insana göre kendimi şanslı ve mutlu saymamı sağlayan insan.
şeker kız candy tadında insan.*
allah izin verirse, diğer zirvelerde, daha çok muhabbet edeceğimizi düşündüğüm kişi. hem itheriph gibi enerji dolu bir kardeşimizi de yakalamışken yanında, şöyle koyu kıvamlı muhabbet etmek lazım.
geçmiş doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım güzel insan. kusura bakmasın, affetsin geç kaldığım için, ayrıca yeni yaşında ve her zaman yüzü hep gülsün.
ah ahh..nerde o eski sözlükler-entryler-başlıklar..sol framelerin de tadı kalmadı artık..bizim zamanımızda yerleşimsözlük diye birşey vardı. kıymet bilirdi yazarlar yazılanlar okunurdu...bi dostum vardı orda adı neydi dur bi dakka - e tabi o zamanlar sen daha yoksun tanımazsın o yüzden- hah buldum buldum : poisongrildü.iyi dostumdu be özledim şimdi...

tabi sonraları ortalık toz duman oldu. o yıllarda sokağa çıkıp bi çay bahçesinde rahat bi entry giremez olmuştuk ee sonunda olacağına vardı tabi darbe yaptılar bizim cumhuriyete *.bizde dostların yazdıklarından mahrum kaldık.. peh peh peh ne günlerdi onlar be... neyse efendime söyleyeyim işte o.........

(bkz: kendine gel mahmut)

ha?? ne? nerdeyim ben?

oh be tmm tmm misspoison entrysini yazıyormuşum... *
ne yazacaktım yahu??

"burda da bulunmuş dosttur" nokta

hah güzel oldu.yetmez aslında ama olsun olsun güzel oldu..
ilk gördüğüm andan beri bu entrylerin sahibinin sen olduğunu anlamıştım * bakalım o beni çıkartabilecekmi.*
(#8764627) bu tarz ifadelerden kaçınması gereken yazardır. adını ifşa edip abazanları başına toplaması muhtemeldir. *
gerçi saklasan ne olur nicki de ofsayt. *

(bkz: miss)

(bkz: allah klavyene zeval vermesin)

edit: hatasını anladı hacı. (#8764729)
(#8930115) entrysinde ki yıldızlı bakınızları okuyunca "tiky kız"'ları aklıma getirmiştir.
uludağ radyo müdavimi yazar.
(bkz: arslanköy) (bkz: seri artı oy veren melek)*
aradan geçen bir seneye rağmen poison'ı paylaşamadığımızdır. ben poi kısmına razıyım esasen...*
karşılıklı bir sro , pvpnin akabinde sıtarbaksta bir fırapiçüno içmek istediğim şeydamsı * yazardır.
msn geyiği neticesinde tanışılan yazar. entarileri hakkında bilgim olursa buraya karalayacağım yazarı. selametle...
lan var ya büyüğüm diye söylemiyorum, acaip tatlı lan... * *