bugün

kumar oynayıp kahraman olmayı bilen çakal teknik adam. Ukrayna maçından sonra bu maça kadroda ne kadar topla ilişkisi iyi olan adam varsa rakibe önlemi filan düşünmeden sahaya sürdü. yetmedi çift forvet de oynadı. yani ya herro ya merro dedi. kumardı, tuttu.
sanki takımda alınan kararlar kendisine ait değilmiş gibi davranıyor, rahat. bir şeyler var ama çözemedim.
Babanneye benzeyen adam

görsel
ukrayna maçında hata yapmadığını söyleyen teknik adam.

neymiş 3 antreman yapmış oyuncuları tanımıyormuş. hassiktir lan ordan. sokağa çıkıp 3 4 adama sorsan sana ozan tufanı ismail köybaşını tolga ciğerciyi oynatmamanı söyler zaten.

en yakında zamanda kovun bunu. milli takımı dibe çeker kesinlikle.
zaten dipte bıraktı terim milli takımı. daha aşşağıya çekecek hali yok ya. sabit tutar çok çok.
tek bildiğim bu adamın gerçekten zeki olduğu.
ülkemizde milyonlarca teknik direktör varken eleştirilmeye devam edecek teknik direktör. herkes futbol uzmanı, scout, antrenör amk. 1 ayda takım mı değişir lan.
tez elden milli takımı terk etmesi gereken isim.
milli takıma neden yabancı teknik direktör geliyor ki?

madem yabancı oyuncu sınırlamasına aşık, her şey 'türk' olsundan yana.
buna normal takımlardan önce milli takımdan başlanmalı.

koskoca milli takımın direksiyonu romanya'ya, ukrayna'ya, fransa'ya bırakılmamalı.

fatih terim'e verilen onca paradan sonra iki kuruş daha verilsin yerine Mustafa Reşit Akçay, ertuğrul sağlam, hamza hamzaoğlu, samet aybaba getirilsin. hiç olmadı yılmaz vural getirilsin.

normal lig takımlarını ''millileştirmek'' yerine, milli takımı millileştirelim.

şahsen kendisinin asıl niyetinin türk takımlarını frenlemek olduğunu düşünüyorum.
ulan shaktar donetsk'te kaç tane yabancı ile oynuyordun! 2-0 yenildiğin ukrayna'nın yabancı sınırlaması mı var?!
Bunak galiba. Topal stoper cengiz ünden yok. Barcelona'da stada sokulmayan arda ilk on birde. Evet.
Maşadır. Ülkede stoper kalmamış sanki mehmet topal stoper olarak oynatılıyor.
galatasaray ve borussia dortmund'un as stoperleri dururken sahaya fenerbahçe'nin orta sahası ve freiburg'un yedek stoperiyle çıkan adam.

senin ben olmayan beynini...
adamın elindeki malzeme bu, ne olmasını bekliyorsunuz ki.
yaşlı çingene futbol teknik direktörü. evet..
Yaptığı mükemmel işlere rağmen bazı kesimin gözüne giremeyen teknik direktör.
Oda bitmiş.
milli takımı sokaktaki çöpçüye dizdirsen daha iyi bir kadro çıkarır aq.
(#37743285).

mircea lucescu istifa!

kariyerli itibarlı bir hoca değil! idealleri hedefleri olan bir hoca lazım bize.

türkiye milli takımının çöküşüne sebebiyet vermiş hocadır. (#37383856).
kahin değiliz! futbolu biliyoruz!
bu kadar yanlıs bir kadroyu amatör kümedeki herhangi bir takımın hocası bile kurdurmaz.
ulan varya emresiz ardasız buraksız ve ozan tufansız kadro kursun şu millet tek bi yuhalama çekmez.ama g*t korkusu sanırım yapamıyor.
artık ziktir olup gitmesi gereken kişi.
git torun falan amkun morugu..
görsel
Hala yabancı kuralı diyor hasta galiba. Barcelona'da kadroya giremeyen arda stoperde stoper olmayan topalı stoper oynat 2-0 gerideyken Nuri'yi çıkart Ozan'ı al hala yabancı. Hadi ulan oradan teneke. Evet.
Gunah keçisi yapılmak için getirildiği belli olan tecrübeli fakat milli takımı zerre umursamayan adam.
yabacı kuralı tetikçisi.

mal mı amına koyım adam kulüp bulamıyorum desin. o da biliyor. biçilen rolü oynuyor sadece.
takım oynamasın, arda koşturmasın, ozan tufan " fatih terim gittiği için olumsuz etkilendik oynayamadık" desin. ama fatura bu adama kesilsin. adam bile şaşırdı lan. top oynamıyorlar görmediniz mi? vatan millet sevgisi yok adamlarda para ve şöhret gayesi var.
kimse kusura bakmasın bu takıma guardiola, pepe, wenger, ancelotti, morinho hepsi gelse ortaklaşa takımı adam etmeye çalışsa başaramaz.
neden? çünkü fedarasyonun istediği futbolcular geliyor oynamaya. onlar ne derse o. ben bu adama hiç suç bulmuyorum. arda'nın yerine canla başla top oynayacak ne hırslı ne teknik adamlar var memlekette. hepimiz biliyoruz.