bugün

Dinamo Bükreş'te futbolculuk yaparken aynı zamanda Romanya milli takımının teknik direktörlüğünü yapıyordu. Bildiğim kadarıyla futbolculuğu bıraktı ve hoca olarak italya'da devam ediyor. Önceki sezonun başında gazetelerde Fenerbahçe'ye geleceği yazılıp çiziliyordu. Olmadı. Venglos geldi. Genç bir hoca olarak Lucescu düşünebilir miydi? Emin değilim. Ülkemizde başarılı olmuş genç hoca örneği pek yok. Milne, Derwal, Veselinoviç, Tınaz Tırpan gibi deneyimli hocalar başarılı olmuşlar.
Mircea Lucescu: "Yıl olmuş 2023 bakıyorum hala Süper Lig'de Beşiktaş'ın hakkı yeniyor. Benim dönemimden beri bir şey değişmemiş."...
jesus hakkını verdi 2 maçta da .
Fenerbahçe adama tersten saplar koduğum çingenesi.
Hadi şimdi köyüne..
Jesus hocamız göt etmiştir. 10 kişi kaldık, penaltı kaçırdık, hazır değildik bizi göte bala elediler. Ondan sonra kabus gibi çöktük üzerlerine. Beter olun amk.
hiç sevmem bu köy çakalını. iyi koyduk.
oynattığı korkak futbolla unutulmayacak td'dir.
görsel
görsel
Fenerbahçe Nefretinin Altında Fenerbahçe'ye Denenmek için Getirilip 1 maç Oynatıldıktan Sonra Beğenilmeyip Geri Gönderilmesi Olabilir.
romen çingenesidir.

mircea lucescu gençliği görsel
Şimdi git evde istediğin kadar yat amk çingenesi.
Otur şimdi ağla. Evet.
Yaa feneri tokatlamadan bırakmasın üzülürüm.
hazır kievden de ayrılıyormuş yaşına başına bakmam alır gaassarayıma kaçarım vallahi. he bi sportif direktör, bi akil adam olarak geldi, o da olumlu.

türkiyeye gelmiş bütün yabancı hocaların toplamının bildikleri kadar luce hocamın unuttuğu vardır.
Türk takımlarına karşı kaybetmeme geleneğini yine sürdürmüş kurt hoca.
Sanırım 7 galibiyet 3 beraberlik.
Bu geceki taktiği üniversiteler de tez konusu olmalıdır.
Galatasaray'dan ve milli takımdan kovulmanın acısını çıkartıyor sanki.
shaktar efsanesi dinamo kiev'i çalıştıracak.
Lan ben öldü galiba diye başlığa girdim adam dinamo kiev i çalıştıracak mış yuh 80 yaşında amk.
dinamo kiev'in yeni teknik direktörü. vay be...
fener'in başına gelirse şaşırmam.
Fenerbahçe ile adı anılan teknik direktör.
Amk Romen çingenesi bu ülkede kazandığı parayı hiçbir yerde kazanamazdi..
Harbiden futbol alzheimmeriymiş adam. iyi ki gitmiş.
gel insafsız, çağırmazdım acil olmasa...
saçlarını boyatan taktik yoksunu adanalı terim,

yürümekten aciz aragones,

kulakları ağır işiten mustafa denizli,

onun kadar yaşlı olan kalli,
iş yapıyorsa bu ligte lucescu gerçek imparatorluğunu ilan eder.