bugün

kendi özgür iradesi ve kişisel zevki ile mini etek giymeyi seçmiş olan öğretmendir. ama sorun lisede mini etek giyen bir öğretmen olmasıdır. bu öğretmen hormonları aşırı salgılanan ergenlik dönemindeki erkek öğrencilerin kötü bakışlarına hedef olabilir.
(bkz: içine don giymeyen lise öğretmeni)
(bkz: my first sex teacher)
(bkz: naughty america)
(bkz: bangbros)
eğitimin amacını zedeleyen öğretmendir..
çok az rastlanan öğretmen modelidir.
(bkz: olsa da yesek)*
lise seviyesinde eğitim formasyonu almamış öğretmen modeli.
güney illerinde sıcaktan böyle etek giyen ya da büyük şehirlerde görev yapan lise öğretmeni.
Darbeci Evren Paşa'nın 12 Eylül Darbesi'nden sonra hızla kılık kıyafet yönetmeliğiyle hizaya soktuğu, ondan önce her gün görülen sıradan bir kadın öğretmen modelidir.
Ayrıca o eteğin sağdan, soldan, önden, arkadan yırtmaçlı olmaması gibi bir kuralı da vardır.(canım ya, bir yırtmaçsız dar etek giy de yürümeye çalış bakim.
en sevilen ve yıllar sonra da unutulmayacak bayan öğretmen.
erkek öğrencilerin notunu 5 getirdiği dersin öğretmenidir.* *
(bkz: penthouse)
sadece reklamlarda var olup gerçek hayatta hani nerde dedirten öğretmen
öğrencinin dikkatini toplamayı başaran öğretmen modelidir ***
erkek öğrencinin bir gün önce gece olan halsizliğini bilmese de:''konuya neden çalışmadın?'' diye sormaması gereken öğretmen. öğretmen dediğin anlayışlı olur, anlar.
ergenliğe yeni girmiş erkek öğrencilerin fantezilerini süsleyen,geceleri rüyalarına misafir olan öğretmen.
muhtemelen ergen lise ögrencilerinin tacizine ugrayacak ögretmen olucaktır.
(bkz: allah korusun)
erkeklerin dörtte üçünün patlamaya hazır bir bomba gibi ortalarda dolaştığı ortamda olmaması gereken öğretmendir.

-off oğlum var ya bütün gece aysel'i * düşündüm. offf bacaklara bak...
+bak şimdi napcam.ehehe *

+hocam dün gece kulaklarınız çınladı mı?
-ne? anlamadım.
+boşverin. ehehhee
eğer giyen öğretmenin 40 yaşını geçmişse ve ve vücudunda bazı bozulmalar başlıyorsa, o hocadan kaçınılması gereken durum.*
+rüyadır lan o
-hatta gözlüklüdür lan o
ergenlik dönemindeki genç erkeklerin hayallerini süsleyen, genç kızların küfürlerinde debelenen, sık sık aşk mektubu alan öğretmen olma olasılığı yüksektir.
teneffüslerde, liseli erkeklerin tuvalete uğramalarına sebebiyet veren öğretmendir.
yok denecek kadar az, az denecek kadar yok olan öğretmen modeli...
(bkz: hastasiyiz)

(bkz: ailecek takip ediyoruz)