bugün

bizzat kendimimdir.

geçenlerde gecenin bir saatinde evime gitmek için otobüs bekliyor idim. bu muhit epey sessiz ve de ıpıssız idi. daha öncede buralarda yakışıklı erkekerin cinsel bekaretsiz hanımlarca taciz edildiğini işitmiştim. bu yüzden çok tedirgin olsam da sigara yakıp buçuk attığımı belli etmemeye çalışıyordum. sonra yanıma gayet cinsel bekaretsiz tavırlı, üstünde tek göz olan bir t-shirt, altında da mini olan bir bayan geldi: kaç santim yavrum? diyerek tacize başladı. en etkili silahım olan şu cümleyi kullandım: '' geri zekalı! aynısını senin babana erkek kardeşine yapsalar hoşuna gider mi? '' o da nesiydi! bu bile işe yaramamıştı hala karşımda duruyordu.

sonra iki mini etekli bayan daha geldi. tam tecavüze yeltendikleri sırada birden dindar görünümlü, adonisi metrelerce mesafeden belli olan bir genç naralar atarak bize doğru gelmeye başladı: '' cinsel suratlı kevaşeler! izmir mi sandınız lan burayı!''

hanımları tangalarını tekrar giydiler ve koşarak oradan uzaklaştılar. adının habib olduğunu sonradan öğrendiğim bu gence iffetimi borçluydum. namusunu kurtardım öde bakalım borcunu, dediyse de fazla üstelemeyerek karanlığın içine doğru yürüyerek kayboldu.

kıssadan hisse: eğer çok yakışıklı ve seksiyseniz; bilmediğiniz bir semtte, yalnız başınıza otobüs beklememelisiniz.
hayallerimdeki beni yaşayan adamdır.
(bkz: gökten meg ryan yağsa bize er ryan düşer)
rüyalarını sözlüğe yazan adamdır.
kadın demişsin ama travesti olmasın onlar. götünü tekrar kontrol et.
(bkz: işte bunlar hep seks)
Kadınların tecavüzü nasıl oluyor acaba bir de böyle bir üyopya varsa türkiyeden tırlarla giderler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar