bugün

entry'ler (322)

back to the future part 2

diyalog tv de şu an yayınlanmakta olan film. kanalları gezerken denk geldim. çok bilinen kanalların bugün bu filmi yayınlamaması gerçekten üzücü.

canım kardeşim

çaresizliği, elden bir şey gelemeyişi anlatan en iyi film.

ayşegül melisa doğan

kendisi ekrana gelip de konuşmaya başladığı zaman televizyona tekme atasım geliyor ama daha taksitleri bitmediği için kıyamıyorum.
bir ton bağırıp çağırıp eleştirdiği kişiler bundan kat be kat yüksek puan aldığı zaman orgazm olmuş gibi hissediyorum.

13 ekim 2015 türkiye izlanda maçı

izlanda nın yenmesini istediğim maç. bizim neyimize euro 2016, başka maçlar oynayıp da dünyaya daha fazla rezil olmaya gerek yok. yarın bütün dış basında yer alırız artık kendi vatandaşını ıslıklayan ülke diye.

akplilere kızmıyorum sadece acıyorum

(bkz: acıma yetime döner koyar götüne)

dab6e

dabbe serisinin 6. filmi.
fragmanı çıkmış. vizyon tarihi 11 eylül'dür.

https://www.youtube.com/watch?v=qdWMb7RH_C8

nikah masasında orgazm olan kadın

nikah masasında ayağına basılınca boşalan erkeğin eşidir.

kız kankaya sarılınca penis kalkması

verse 1 sn bile düşünmeden üstüne atlarsın bir de kanka diyorsun. farklı cinsiyetlerden kanka tanımlaması yapılmaz zor, doğaya ters.

emniyet şeridinden giden türbanlı

inandığı dinden ötürü değil, desteklediği siyasi partiden rant alma çabasında olduğu için örtünen türbanlıdır.

otobüs firmalarının rezillikleri

birkaç yıl önce metro turizm ile edirne'ye giderken daha yolun başında aracın klimalar bozulmuştu. yazın ortasında klimalar bozulmasına rağmen şoför ve muavin bir şey olmaz diyerek yoluna devam etti. yarım saat geçmeden bir abla baygınlık geçirdi,ambulansla hastaneye aldılar. diğer sağ kalan yolcular olarak klimasız otobüsle edirne'ye kadar mecbur devam ettik.

erken seçim istemek ülkeye ihanettir

2009 seçimleri zamanında dillendirilen cümleydi, o zamandan bu zamana ne değişti diye sorarlar adama. işe gelince olur işine gelmeyince olmaz, yok öyle bir dünya.

http://www.yenisafak.com/...k-ulkeye-ihanettir-175122

tanım: 2009 tarihli bir haber başlığı.

(bkz: adamın gol diyor)

moda life

siz siz olun bu tür yalandan kurumsallık kasan firmalardan uzak durun, şikayetvar yorumlarına bakarsanız ne kadar rezil bir firma olduklarını anlarsınız. düğün gününden 2 ay önce mobilyaları aldık 2 ay oldu düğün günü geldi hala mobilya getiricekler.

hem müslüman olup hem akp li olmak

bir yerlerde terslik olduğunun belirtisidir.

oy vermeme kampanyasi

oy vermemek demek olanları kabul etmek demektir, oyunu vereceksin ki bir şeylerin değişmesinde senin de payın olacak.

suriyeli mülteciler

hümanistlik yapmaya gerek yok, ya hepsini bir yere toplayıp belirli sınırlar içinde barınmasını sağlayacaksın ya da hepsini ülkeden defediceksin.

erdoğan ı devlet başkanı yaptıracağız

(bkz: yavaş yap)

atilla kaya

tavernaların gerçek kralıdır, atilla kaya'nın olduğu zamanlar diğer piyanist şantörlerin esamesi okunmazdı. atilla kaya'yı bilmeyenler çıkıp da ben arabesk dinliyorum taverna müziklerinin hastasıyım demesinler.
ruhu şad olsun.

atatürk ün gelmiş geçmiş en büyük lider olması

gelmiş, geçmiş ve gelecek zamanlarda da en büyük lider olarak da kalacak şeklinde güncellenebilir, bu kadar da iddialıyım.

kazım koyuncu nun çok abartılması

acı bir gerçektir ki öldüğü için bu kadar abartılmıştır. sesi iyidir kötüdür bilemem ama ülkemizde klasik olan öldükten sonra değer gören çoğu kişiden birisidir kendisi.

türklerin ilginç asker uğurlaması dansı ve kavgası

ortada bir dans göremediğim ortam, tepinen gençler var etrafta.