bugün

memintolar da tombiktoymuş.

sadece memesi işe yarayan yazar. zaten kendini pazarlıyor malum, diğer yanları bir halta yaramaz yani.
karindesenjackinkizkardesi?

Hiç yabancı gelmeyen yazar.
milyonların bacısı demiş ama milyonların kankası olmuş yazar. (bkz: kanka ayağı göt ayağı)
Benim yigenleri dogum gununde cagrim bunu ben. Bide batman lazim var mi ki.
Yes we can mottosuyla poz verip pazu gösteren meşhur kadına benzeyen kız. Tabi saçlar değişecek. Ya sen ağlak besleme misin o saclar ne aq. Yoksa geçer kız yanı, ben takip ediyorum foto paylaşan 248953kiz var burda , geçer, üst tura cikar. Basarilar.
Benim boyle bi bacım yok yazari.
anaaa bu kız ne ayak lan böyle kostüm fantazisi mi var bunun dedirtmiştir. dındırıdınnnn dırın dırın supergirlllll ! http://galeri.uludagsozlu...ilyonlarin-bacisi-790354/ yanlız kafa vücuda göre biraz büyük gibi dimi... https://www.youtube.com/watch?v=TjOxSdJJChg
saçı gerçekten kötü olmuş. eski fotoları çok daha iyiydi.
Şahane poposuna kadar sağlıklı ve pırıl pırıl saçları olan yazardı, neden böyle etti neden.

Peruk yapılmak üzre, Kuaföre falan satmıştır umarım. Umarım kestirip çöpe dökmemiştir güzelim at yelesi saçlarını.
eski türk parasını dillerden sildirip yeni milyonlara refah getiren bacıdır.
Entrylerini okumadan güne başlayamıyorum. Ayrıca bacı macı hoş şeyler değil bunlar.
tansu çillerdir.tabi 2001 krizinde herkez ensestliğe yönelme taraftarı oldu ama yapacak bir şey yoktu.
komünizme geçiş yapmış bacı. eskiden sadece karındesen Jack in bacısıydı. şimdi milyonlarin bacısı.
uludağ sözlük yazarı.

oldukça dikkat çekici birine benziyor... sonu karındeşen gibi olmaz umarım. allahım yaratıyorsun böyle kızları sonra neden seviye yerlerde diyorsun! biz ne yapalım ya! off offf bıktık yani.

''NE ''ÇEKTiĞiMi'' BiR BEN BiR ALLAAAHHH BiLiYOOORRR!!!''
fotoğraf kendisininse beğendiğim bacıdır. kendisine talibim. zaten sözlükte de belirttiğim gibi hep mavi bir bacım olsun istemişimdir. hayallerim gerçek oluyor sanırım.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll. başlığının bu güne kadar açılmamasına da şaşırmadım.
Resimlerinde ilginç bir güzelliği olan kızdır,Fransız kızlara benziyor...
len güzelsin güzelsin tamam hee dedirten kızdır... he güzel kardeş güzelsin tamam ! şu sözlükte bir sürü profilim oldu yıllar içinde hep adam akıllı konularda ciddi ve yararlı entryler girdim, hiç trollük etmedim ama profillerimde nick altıma en fazla 50 entry civarı alabildim(şeyimde bile değil), ama bir kız geliyor iki orasını burasını açıyor abazanlar, baltacı mehmet paşalar hemen atlıyo ve 400 lere gelmiş kızın nick altındaki entry sayısı. lan güzelsin güzel ! hadi git sol frame i meşgul etme git oyunculuk ajansına felan yazıl git !
Canım kimse seni burda bacı yerine koymaz söyleyeyim ben sana . Poke larlar seni , dürterler .
Bu tiple günlük hayatta ilgi görmüyor mu da
kendini sözlüğe atıyor bu kız
ne ayak anlamadım.
(......................................................................) burayı kendime ayırıyorum. her zamamki gibi ''bakın bhennn'' temalı fotoğraflarını bu günde paylaşırsan rahatça övgüye geçeyim diye. çünkü çok kalabalık oluyo burası * neyse arkadaşlar ilk nöbet benim. atarsa haber ederim.

come on hacı *

bi yazar. devrem.

riva'da tatil yapıyorum. katılmak istersen özel atımla aldırayım seni tatlım?

görsel

zaten insanlar 3'e ayrılır.. Atı olanlar, Atı olmayanlar ve at gibi olanlar...

benim atım var, at gibi olan zaten belli bu durumda siz? *
görsel
Arkadaşlar hazirbaslik canlanmisken satılık 97 model Suzuki swift, muayyer bir araçtır,yuruyeni sorunsuzdur,boya takıntısı olan aramasın, pazarlık payı olmakla beraber 12 bin diyorum. ilgilenenler PM.
az once tanisip koklastigim yazar. cok citi piti ve seker bir kiz. seviliyorsun canim.
o ayakkabılar ney lan cemaat evi gibi.

kendisi cemaat aplası imiş arkadaşlar. paralelci. zaten fotoğrafın popo kısmına bakarsanız paralelleri rahatlıkla görebilirsiniz.