bugün

görsel
yalnız eski bir yazar bu aq.

Geri mi gelmiş noluyo lan..
harunabiymiş. zamanında kendisine yürüyen adamı da hatun sanıyordum. allahım ben nereye düştüm böyle sen yardım et.
Vücut 10 numara ama o suratındaki Varoş bakışları her şeyi silip götürüyor.
Bir süredir nedir ne değildir diye araştırıp (kendisi burada paylaşmadan önce) sosyal medya hesaplarını bulmuştum. Gerçek hayatta da buradaki gibi mi diye merakımdan takip ettim. ama gerçekten gerçek hayatta da buradaki kadar iğrenç kişiliğiyle tanıştım. Bu kişilikle nasıl hayat sürdürülebilir? Yazdığın tweetler de bi şeye benzemiyor attığın storyler de.. anlamsız espri görünümlü şeyler. Twitterda takipçi sayın buradakinden 30 kişi fazla biri de bendim maalesef. Sanırsın 3 milyon takipçisi var. insta desen al twitterı vur instagrama..

Bi Şey soracağım; etrafından insanları uzaklaştırınca ya da insanlara böyle davranınca, spor yapınca, kas yapınca falan tüm zayıflıklarının yok olduğunu, aslında hiç olmadığını falan mı sanıyorsun?
Bence gerçekten sağlam bir psikolojik destek almalısın. Alıyorsan da, faydası yok göründüğü üzere acilen doktorunu değiştirmelisin.
Bu hala yaşıyo mu aq 5-6 yıl önce incide tanışmıştım bunla orda nicki farklıydı tabi.
görsel
Tek başına bu sözlükteki tabuları ortadan kaldırmıştır. 2010 yılında kendisi bu sözlüğe kdjkk kod adıyla fotoğraflarını ve twitter profilini yazarken kendisini "uyy çenin ayilen yog mu" diye eleştiren bayan arkadaşlar sözlükten cinsel organlarını e ticarete açmışlar. Ama işte bu açıdan milyonlarin bacisi tıpkı avrupa gibidir,
Kimisi bakar zekasını, ilmini, bilimini, ileri görüşlülüğünü ve medeniyetini alır,
Kimisi de bakar bunları o sikik beyninde karmaşıklaştırıp Ahlaksız davranışlar sergilemeye başlar.

Keşke beni 2010 yılından beridir eleştirmek yerine anlamaya çalışsaydınız bayan yazarlar.

Bay yazarlara değinecek olursam ya sizin amınızakoyim dalga geçecem de çoluğumdan çocuğumdan çıkar falan şimdi ahahahhdhf eziklik ve varoşluk çizginiz sadece buraya data aktardığımda bir saniyeliğine köreliyor. Ama yine veda vakti. *
Hayir birde okudum yani.
ups boobss a bin basar bacımız. güzellik abidesi *
Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı.

Önümüzdeki maçlara bakacağız.
görsel
artık eskidi. yaşlandı. eski eskide kalır üzgünüm. sen zamanın afet-i devranıydın ama artık senin devrin geçti. devir yeni, taptaze, gencecik hanımların devri.
Gitmeden bı şiir oku gotluk yapma.

T. Güzel şiir okuyan user.
görsel
akıllı ve bilgili bir yazar.
yüzünü mertçe paylaşarak ups boobs'a mesaj vermiştir.
3 cümle ardı ardına yazamayacak tipler sözlükte fink atarken kimse bu yazAra laf atmamalı. Kaç nesildir buradayım daha bir kez kimsenin kutsalına kötü bir şey yazdığına şahit olmadım. Efendi efendi teollüğünü yaptı ki o da 2 resim atmak.

2 resimle kimsenin namusu karalanmaz. KAldı ki sözlük kızlarından resim dilenen sizsiniz . Mesaj kutularının dili olsa da sizleri anlatsa. Eleştirdiğiniz şey için 1000 takla atıyorsunuz.

Özensizce 10 kelimelik 1000 entry giren tiplerden daha değerlidir hakkıyla trollük yapan. En azından özen gösteriyor ve emek var yazdıklarında. Ahshd tamam bu kısım pek olmadı ama emeğe yakın bir şey var biraz çaba var . Gerçek resim var.

Ajdjdj Güldürdünüz .
Nerde kaldı o eski memeler.

Simdi varsa yoksa ups boobs falan...
Yazık.

Özledim bebeğim. Gece sohbetlerimizi özledim.
görsel
Herkes farkında... bir daha böyle bir güzellik sözlüğün url'sinde mevcut olan bir sembolün bile yanından geçmez...

Milyonlarin bacisi bu sözlüğün en seksi yazarıdır.
O serçe parmak dudağa değecek aga yoksa seksilik içermiyor.

görsel
Aaa bacı geri dönmüş götünden tanıdım.
görsel
Müsteri mi arıyorsun ramazan ramazan.
--spoiler--
kukla yarakımı yesin...
--spoiler--

daha nasıl anlatsın erkek olduğunu feyk.
instoşunu ve ismini bulmuştum zamanında ama pek bir insanın ilgisini çekmemişti..