bugün

bir sürü eksi oy yiyeceğim lakin umurumda bile değil.

şurada yazılanların birçoğunu okudum herkes bu hanım kızımıza giydirmiş. yok allah a şirk koşmuş yok tuvalette ekmek yemiş falan. hangi birinizin sevgilisi bu kadar güzel? ya da hanginizin sevgilisi var? bizim sözlük ergenleri uzanamadıkları ciğere mundar demek hususunda master yaptıkları için gayet normal karşılıyorum. birde şu var ki bu çok önemli. valla ben sözlük kızlarından birçoğunu görme fırsatı buldum bu kızımız harbiden ortalamanın çok üstünde. çok güzel kızlarımız var ama afedersiniz bok olanları da azımsanamayacak kadar çok. tamam bir Brezilyalı manken değil ama sözlük kızları arasında benim gördüklerimin en iyilerinden biri diyebilirim. onun içindir ki bok atıp durmayın kıza göbekli sivilceli ergenler. hayatlarındaki en ciddi ilişkileri sağ elleri ile nişanlanmak olan çoluk çocuk gelmiş kızceyize laf atıyor. sen takılma cancağızım bu ergenlere. ayrıca takdir edilesi bir durum daha var ki o da özgüveni. hanginiz çıkıp şurada foto paylaşabilirsiniz? ve son olarak bu gözler mutfaktaki dantellerini sergileyen nickini unuttuğum ablayı bile gördü. bazen şu yazdığım platformda böyle güzel kızların olması insanı mutlu ediyor yazdıklarımızı sadece boklar okumuyor diye.
bu tip insanların başlıklarına yazmak aleni tetikçilik, yazana istediğini verme durumu.

ama bunun önüne geçilemiyor madem, madem bu arkadaş sadece poposu yüzünden herkesin onu kıskandığını söylüyor. iki satır yazalım.

birincisi güzellik tek başına bir şey değildir. kaba saba, cahil, sığ biri dünyanın en güzel insanı bile olsa sevileceği süre 5 dakikayı geçmez. o beş dakikanın da nerede olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

fotoğrafta ki kişi kendisiyse- ki ben buna inanmıyorum- tüm güzelliğine rağmen, üslubu yüzünden burda bile küfür yer. başka da hiç birşey elde edemez. yani kıskanılacak bir yanı yok, acınacak halleri var bu arkadaşımızın.

hiç birşey değilsin bacım.
yolda görsem yumruklayacağım yazardır.aşırı bir iticiliği var.erkek gibi bir şey.allah sen yazdıysan boz.
aklıma hep takılıyo mk..

http://galeri12.uludagsoz...onlarin-bacisi_793069.jpg bu kız nasıl olurda alttaki fotoğrafda ki gibi cıkabilir?

http://galeri12.uludagsoz...onlarin-bacisi_788606.jpg
Olsa olsa okeye dördüncü olacak hacıdır.

Ne biçim pozlar böyle allah aşkına ya. Evin bütün yükü senin mi üstünde? Çocuğuna flüt alacak paran mı yok? Yoksa herşeyden daha vahimi kız arkadaşın mı terk etti? Nedir derdin yiğidim?
görsel
kesinlikle eski parayla milyonların bacısıdır.
bacı farklı anlamlara gelen bir kelimedir. Hangi anlamda kullanıldığı önemlidir. Birbirinin zıttı iki anlamı şudur. Birbirine zıt iki kelime olur ya bacı'da gerek yok. tek kelime birbirine zıt zaten. bir bacım var masum, bir de bacım benimmm beaaaah var ki o bacı lafı duyduğu anda kaçmalı.
Gidinde iki rekat namaz kılın hirtolar buralarda dolaşacaginiza yazan uludağ sözlük imamı ;)).
kendisine saldiranin karsisinda beni bulacagi yazar.
ac dc den sonra lezbiyenleri beklediğini açıklayacak olan yazardır. *
egoist kelimesi az narsist kelimesi eksik yüzsüz kelimesi kifayetsiz kalır karşısında. işte öyle bir kezo öyle bir ilgi Budalası öyle bir dengesiz.
çok güzel şiir okuyor.
Haftasonu beraber yemek yicez. Çatlayin.
Nickaltina iyi bisey de yazsan, kötü bisey de yazsan en az 5 eksisi var yazarı.
fakir bacı, kıps.
bos beles insanlarin her gun saldirdigi yazar. bi bitmediniz.
az önce hunharca boşalmama vesile olmuş yazar. dertleştik biraz, içimi döktüm. allah razı olsun.

peşin düzüş: pğim kasıyoğum evet.
uuu beybi.
kedisi hortlatmasa böyle gereksizler hortlatıyor nickaltını. Bir sözlük fenomeni.
kendisi hakkındaki üç entry, Dünün en beğenilenlerinde ilk ona girmiş. Gizli sözlük fenomeni anlaşılan.
(bkz: bacı deme lazım olur).

Yenesi şeydir. Kesin.
inci sözlükten kopup gelmiş avdet-i afişe.

düdüt: o değil de şimdi fotoğraflarına baktım. bulunduğu mekanın halini görmeyen, görüp de ibret almayan taş kesilsin. o odanın halin nedir bacı? it yatmaz amk. nerde yaşıyon sen?
sözlük fenomeni oldu yahu dediğim kadın yazar.
yazar mı yoksa fotoğraf paylaşan mı bilemedim.
mini şort giydiğine göre kesinlikle laik ve çağdaş bir bağyan arkadaşa benziyor.

laik ve çağdaş bir erkek olarak canı ne zaman sevişmek isterse kendisini bekliyorum.