bugün

kendi nickaltını kendi dolduran esnaf yazarı.

güzellikle zeka aynı seviyede olmadıktan sonra... peh.
(bkz: buralar hep instagram olmuş) sözlükte böyle yazarların türemesi çok güzel ya, şimdi burdan bu fotoğrafları kopyaliyoruz, sonra sahte bi feys açip profile falan bunları koyuyoruz sonra lezbiyen kızları ekleyip onları düşürüyoruz , sonra onlarla sevisiyoruz. bu fırsatı verdiği için azar hanımına teşekkür ederiz.
(bkz: bacı) aynı amdan mi düştük hayırdır ne bacısı.
Kendisinden eski fotolarından bir adet istek yaptığım yazar.

Hani tek parça elbise vardıydı, uzaklara bakıyordu yarı boydan ama saçların boyunun tam görüldüğü bir fotoydu...

Lütfen bacım. Tişikkirler.

Heh buldum varmış zaten.

Arkadaşlar bakar mısınız...
görsel
dünya ahiret bacım olsun tamam ama uzayda böyle bi düşüncem yok.
Fotoğraflarinı kim çekiyor onu mersk ediyorum.
Büyük ihtimalle Seda Sayan olduğunu düşündüğüm kişidir.
Kız ama edepsiz bir tipe benziyor kız dediğin düzgün,ağırbaşlı olur dışarda ilgi görmeyip burada ilgi budalaligi yapan sözlük bayanlarindan.Odam kızın odasından yüz kat daha derli toplu kendi düsünsün dediğim yazar.Ha bide unutmadan bi yerlerini açıp ne ima ettiğinden senin ne olduğunu anladık.
Sen gercek misin bacim?

Gerceksen burda ne isin var beni ilgilendirmez de ev hali fotolari koyuyon ya iyi cesaret.
http://www.capsverlan.com...ur_karikaturleri_2328.jpg
kim bu lan? 2-3 gündür bacı bacı bacı kafamızı siktiniz aq.
itiraf başlığı ile yarışan hatun kişi nick altısı. ne çok abazan varmış bizim Sözlükte maşallah valla. 2 fotoğrafa 1 günde 70eentry ki daha gün bitmedi.
Hiç huyum değildir nickaltı yazmak ama eğer gerçekten bu baci bir Türk bacisiysa ve yazar kişi harun abi değilse çok acıdım kendisine.
Ufak bir yaşanmışlik tahlili geçti gözümden.sonra türkiyede kadınlar neden bu hale gelir felan..beğenilme ihtiyacı,sevgisizlik..üzüldüm vallahi.
Sözlüğü troll luyor amk. Lan hala salyaları aka aka fotoğraflarına 31 çeken var. Yuhh ulan yuhh.

Bakın hepimiz bu hatunun bir amlı olduğunu biliyoruz lakin paylaşımları hiç iç açıcı değil.
twitter'daki iki s 'li feyki mıdır feyzi midir bilinmeyen bacı. azcık da dm' den yavsamak istiyorum müsaadenizle.
Yazmayacam dedim ama duramıyorum bu yazar hakkında.

Resimde bulunan kişi kendisi değil karindesenjackinkizkardesi'dir.Ve kdjkk bir fenomendir sen aynısı olabilirsin ama nickten kaybettin kdjkk Sözlükte bilinen tanınan hoş sohbet yazarı idi ne bileyim eskisi gibi olmuyor.

Resimdeki kdjkk'dır.

görsel

Edit:ayrıca senin vini di pu'ndum lan ben bunu unutman zoruma gitti.
aşkından günde 16 paket sigara içiyorum ulannn..

Aşkımın şiddetinden koptu gönlün freni!..
yazarlar beni sanıyor hala şizofreni!..
sözlük, kalbimin hasretiyle derinden
Kalbimi hoplatıyor bacımın gözleri!..
Ta uzaktan Marmaris aşkla çekiyor beni
Hayretle karşılarım beni deli göreni
aşkta kazanmak için kullanmalı dümeni
Aşkımın şiddetinden koptu gönlün freni
yazarlar beni sanıyor hala şizofreni...

ahh ulan ahh NERDEN DÜŞTÜM ELiNE YAZıK OLDU ÖMRÜME, NE TALiHSiZ BAŞıM VAR HASRET KALDIM GÜLMEYE...

yüreğim anlam veremiyor gerçekten! ulan 3 yaşımdan beri aşk hayatına önem veren biriyim ben böyle öldürme etkisine sahip kız görmedim!...

hemen eksilerler şimdi!!! millet o kadar uygunsuz başlık açar biz bi aşkımızı ilan ederiz hem aaauuuuuu!!!!! ne var ulan?! Ne var?!!!

oy oyy... girilerim DUMAN DUMAN bayıldım AMAN AMAN sözlük GÜZEL AMMA kızları PEK YAMAN....

mükemmelsin aşkım * Kıskanıyorlar seni bu iğrenç, pislik, yüzsüz, dinsiz, materyalist hippi mendeburlar! Esprilerin mükemmel! vücudun da senin gibi şahane ve fevkalade güzel maş.! ruhunla bedenin de müthiş uyuyor... Gözlerinin güzelliğini daha bi ortaya çıkarmış fotoğraflarındaki tatlı bakış *

öperim toynağını...

bu arada tatil teklifim hala geçerli. kampımızı kurarız lavaş eppeğe 1.5 adana, yanına da büyük ayran söyleriz *

sen yeter ki iste özel atım hemen yola çıkmaya hazır...

görsel
kendisi hakkında ilginç bir istatistik olan yazar.

şimdi bu arkadaşın twitter hesabında burada paylaştığı fotolar var. bu fotolar twitter'da en fazla 1-2 fav alırken burada ortamı yıkıyor. bu ne yaman çelişki anne? demek ki dışarda göremiyor bu ilgiyi iddia edildiği gibi. yani cahil vs diyerek milleti yaftalamasın lütfen.

ayrıca bacım nolur o kuaförü değiştir. allahını seversen değiştir. zeki müren-erol evgin karışımı saçla dolaşma ortalarda.
Tivitırını gezerken yanlışlıkla takip ettiğim ama sonra vazgeçtiğim yazar.

Ayrıca ağzındaki sakızı şişirip orta yerinden patlatıyor.
peçetemizi aldık fotoğrafını bekliyoruz. gözyaşlarımız gözükmesin diyerekten. tek tek sekerekten bade süzerekten.
Potansiyel orspu.
Milyonların şeyi ise şahsen benim için hiç bir şey olamayacak şeydir.
Ya offf olmuyor işte! Yapamıyorum senin gibi tatlı kızı mutfağımda..

Şimdi;

2 yumurta
1 su bardağı badem şekeri
1 su bardağı damıtılmış şeker
Yarım su bardağı sıvı yağ
1 su bardağı kuru meyve
2 yemek kaşığı damla çikolata
Kabartma tozu ve vanilya

Malzemeler bu değil mi ya, ben niye yapamıyorum senin gibi tatlıyı?

Bülbül yuvası tatlım yazarı.
Siz buna bacı demişsiniz ama bu bidiğin "duble yol".
bir an saçlarını sarıya mı boyattı dediğim yazar.

şimdi diyeceksiniz ki ne alaka lan ? az önce sözlükte paylaşılan bir kız kavgası esnasında memiktoları açılan kızı, kendisi sandım.

link : ~https://www.youtube.com/watch?v=7Zo6I6HMBDA~

bizim milyonların bacisindan daha büyük memiktolu bir kız yoktur diye düşünüyordum çünkü. biraz dikkatli bakınca yanlış düşündüğümü fark ettim. umarım kendisi de o kız gibi pusuya düşürülmez...