bugün

milyonların beklediği vak'adır.
daha yeni gerçekleşmeyen olay olum ne siliği kız radyoda yayın yapıyor geceleri.

oo heyecan yapanları görüyorum. eller titriyor.
inşallah bir gün o da olacak elbet.
Ooo bacı, alırım bir sabun daha.
milyonlar bacısız kaldı .
Hacisi var artık dedirtir.
görsel

inanmam valla.
duyunca şaşırdığım durum. kendisinin adını ilk kez duyuyorum ancak hakkında başlıklar ve entryler zıçıldığına göre iyi bir troldü.
saka yapiyorsunuz sandim lan. baktim gercekmis.
yazik oldu. iyi yazardi cidden.
sözlük için büyük bir kazançtır.

koyduk mu zaaa!*
Milyonların hacisi gelince baskın yediğini anlayıp kaçmıştır dedigimdir. Hacıım büyüksün.
camiayı yasa boğan olaydır. Haberi şimdi televizyonda izledim. Kendisi çok iyi bir yazardı. Konuşamayacağım. sevenlerine sabır diliyorum. Acımız büyük. Gözlük de büyük siktir et.
Hacısı olarak geri gelmiştir.
Yan hesapla döner ya. Tilki misali veya azcık ekşi'yi karıştırır.
ne kadar safsınız kız her sene aynı şeyi yapıyor karın deşen jack tarzı nickleri ile de yapmıştı yazın üyeliğini açtırıyor foto olayı ile sözlüğü özellikle abazanların ilgisini çekiyor koydum mu zaa xd ile entry giriyor sonra yaz bitimi silik.

bir nevi sözlüğü yaz aylarında kasten yazması için kasten fotoğraf paylaşması için liselileri eğlendirmek için tutulmuş fake bir yazar.
hacca gittiği için bacılıktan hacılığa terfi etmiştir. o yüzden silik yemeyi kendi istemiştir.

(bkz: şaka lan şaka)
bu sabah "sen benim bacımın sözlük hesabına el uzatamazsın " diye cumhurbaşkanı özel basın toplantısında açıklama yapmıştır. şaka şaka yok öyle bir şey. dikkat et bacım havalar soğuk düzgün giyin.
Siz burada aylak aylak yardırırken o iki trolleyip eğlenip gidip ders çalıştı.

Aynı zamanda da alnının teri ile gencim güzelim o halde herkese faturalarımı ödetebilirim demedi çalıştı. Şimdi üniversite sıralarında dirsek çürütüyor, ve yine çalışıyor; yine kendi emeği ile kendi alnının teri ile okuyor.

Muhtemelen yine gelecektir. Gülüp trolleyip gidecektir. Hakkı. Bir çatala girdiğiniz şu rezil maymunluklar gerçekten ibretlikti, natgeo, discovery gelsin belgeselinizi çeksin. Kodumu bamyaları.

Bir farkedişi ifadedir.
iyi yazardı.
Milyonların ablası adıyla döner diye düşünmüştüm ama havadislere göre milyonların hacısı diye dönüş yapmış. Yeni bir başlangıç yapmak istemiş olabilir. Bilgi net değildir.
(bkz: sözlükte sikilen pardon silinen silinene)

sevindirmiştir.
Benim memelerim bile daha güzeldi, yalnız bacaklarda yarışırdık. Seçilmiş geni beraber yaratamadan aldılar canımı elimden.
işide katılacağı hakkında duyumlar geldi.
en son bağlı bulunduğu kız kuran kursunda beynini yıkamışlar bunların.
cihad'da ölürse öteki tarafta Brad pitt, kenan imirzalıoğlu, kıvanç tatlıtuğ gibi erkekler ile birşeyler yapacaksın demişler.
o da kabul etmiş.

ben dedikoduyu sevmem öyle duydum.
mükemmel bir öngörüyle tam olarak 3 ay önce yaptığım tespittir.
Kendi isteğiyle olandır.
Her yazar bir gün silik olacaktır çok da şeyapmaın.
zall milyonların bacısını sikti demek...